w

Tor MotoPark Ułęż

Tor MotoPark Ułęż

Motopark
Tor w Ułężu znakomicie nadaje się do organizowania różnego rodzaju imprez motoryzacyjnych i masowych. Powojskowe lotnisko było podstawą do powstania nowoczesnego i profesjonalnego toru. Na terenie obiektu znajduję się zaplecze gastronomiczne oraz baza szkoleniowa w postaci płyt poślizgowych. Doświadczona kadra instruktorska zadba o to aby podwyższyć umiejętności jazdy, a poślizg był tylko kontrolowany. Tor w Ułężu został wpisany do Rejestru ODTJ i stał się w pełni kwalifikowanym Ośrodekiem Doskonalenia Technik Jazdy. W pobliżu kompleksu znajduję się baza noclegowa o wysokich standardach.

Przeznaczenie toru
■ eventy
■ wyścigi samochodowe i motocyklowe
■ pokazy ekstremalnej jazdy
■ imprezy masowe
■ realizacje filmowe i telewizyjne

Tor MotoPark Ułęż
Główne informacje o obiekcie
Nawierzchnia: asfalt
Długość: 2500m
Szerokość: 30 m
Najdłuższy odcinek prosty: 1500 m
typ: lotnisko
Tor MotoPark Ułęż

Lokalizacja
Jest to miejsce, które cieszy się dobrą sławą i pokaźną frekwencją, a wielu miłośników sportów motorowych nie może przejechać obojętnie obok obiektu. Tor znajduję się na trasie Warszawa-Lublin i jednocześnie jest najlepszym dostępnym obiektem w okolicach miasta stołecznego, tak atrakcyjna lokalizacja oraz zaplecze konferencyjne sprzyjają organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez biznesowych czy integracyjnych, którym towarzyszyć będą piękne samochody i wściekły ryk silników. Zapraszamy!

Tor MotoPark Ułęż

Zamów jazdę próbną!

Lubisz piękne i szybkie samochody? Chcesz się sprawdzić za kierownicą jednego z nich? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie! Zamów voucher i udaj się na pełną emocji jazdę. Jeździmy na profesjonalnych torach rozmieszczonych po całej Polsce! Miasta realizacji: Poznań, Warszawa, Radom, Opole, Gdańsk, Bednary, Toruń, Biała Podlaska, Wrocław. Sprawdź nasze Tory i wybierz ten, który jest najbliżej Ciebie.

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Venturi Fetish – elektryczne 250 KM

Tor Redeco Wrocław