TOR MOTO PARK UŁĘŻ

nawierzchnia:asfalt
długość2500m
szerokość30 m
typlotnisko
tor poznań

Tor wyścigowy Moto Park Ułęż

Tor MotoPark w Ułężu to jedno z tych miejsc we wschodniej Polsce, gdzie zbierają się wszyscy prawdziwi miłośnicy sportów motorowych i gdzie odbywają się ważne imprezy ze świata motoryzacji. Szybkie auta, niezapomniane doznania, sportowe emocje - wszystko to w pakiecie naszej oferty. Żaden fan wysokich obrotów nie przejdzie obok takiej propozycji obojętnie! Jazda po torze w Ułężu to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi emocje za kierownicą. Tor idealnie nadaje się do wyścigów samochodowych oraz poprawienia umiejętności za kierownicą - to został do tego specjalnie przygotowany, między innymi przez montaż specjalnych płyt poślizgowych, które pozwolą na naukę kontrolowanego wejścia w zakręt.

Historia toru

Zanim w położonym na trasie Warszawa-Lublin Ułężu powstał tor wyścigowy, przez wiele lat znajdowało się tam lotnisko wojskowe. Dzięki temu uzyskana została wręcz perfekcyjnie płaska powierzchnia toru, co zdecydowanie sprzyja wyścigom samochodowym. Kilkanaście lat temu, lotnisko zostało zamienione na tor wyścigowy i od tamtego czasu stało się wręcz kultowym obiektem w tej części Polski. Ogromnym atutem ułęskiego toru jest bardzo duże zróżnicowanie trasy po której poruszają się zawodnicy. Nie ma tutaj nudnych prostych, lecz co chwilę są tu różnego rodzaju przeszkody czy zakręty, które pozwalają na sprawdzenie swoich umiejętności w rzeczywistej jeździe sportowej - tu dowiesz się, co to znaczy dynamiczne wejście w zakręt!

Lokalizacja toru

Jest to miejsce, które cieszy się dobrą sławą i pokaźną frekwencją. Tor mieści się na trasie Warszawa-Lublin i wielu miłośników sportów motorowych nie może przejechać obojętnie obok obiektu. Zaplecze konferencyjne i gastronomiczne zwiększają atrakcyjność kompleksu.

Oferta Go-Racing na torze

W naszej ofercie znajduje się mnóstwo propozycji dla wszystkich tych, którzy mają benzynę we krwi lub po prostu chcą spróbować swoich sił, prowadząc samochód na torze wyścigowym. Oferujemy przejażdżki zarówno superszybkimi autami sportowymi (w tym Audi R8V10, Chevrolet Corvette C6), jak również eleganckim autem Agenta 007, czyli Aston Martinem DB7.