w

BMW Concept 8 Series

BMW Concept 8 Series – historia lubi się powtarzać, seria 6 odchodzi w niepamięć. Na rynku debiutuje zupełnie nowe dzieło koncernu o emblemacie śmigłowca! BMW z dumą prezentuje świeżutką serię 8. Ekskluzywne i zarazem piękne coupe, które podbija serca miłośników marki. Premiera miała miejsce we Włoszech przy okazji konkursu elegancji Villa d’Este. Jest nieodzownym elementem wielkiej ofensywy o nazwie „Number One > Next”. Założenia tego planu są nad wyraz ambitne! BMW zakłada, że w ciągu kilku sezonów będzie największym producentem samochodów luksusowych na tej planecie. Najwyższa jakość, najlepsze osiągi i najbardziej zaawansowane technologie koncernu mają być motywem przewodnim całej strategii.

Nie ma jeszcze konkretnych informacji co będzie się kryło pod maską tego wspaniałego auta. Wiadomo jednak, że samochód ma bazować na platformie limuzyny serii 7. Możemy przypuszczać, że sercem tego krążownika będzie pewnego rodzaju hybryda. Aczkolwiek silnik V8 6,6 – litrowego V12,  w nowej odsłonie też jest godnym kandydatem aby osiąść w niecodziennej serii Ósmej. Producent ujawnia tylko i wyłącznie projekt karoserii oraz wnętrza. Na desce rozdzielczej znalazły się innowacyjne wyświetlacze, a przez środek przechodzi szklany kontroler dedykowany przez firmę Swarovski.

Czy wiesz, że…
■ Pierwsze, niezapomniane coupe serii 8 o wewnętrznym oznaczaniu E31 zadebiutowało jesienią 1989 roku.
■ Potajemnie BMW pracowało nad niesamowitym M8, którego silnik miał rozwijać aż 550 koni mechanicznych oraz kabrioletem – żaden z tych modeli nie wszedł do produkcji seryjnej, skończyło się tylko na prototypach.
■ Produkcja E31 zakończyła się dopiero w 1999 roku na ponad trzydziestu tysiącach egzemplarzy.

Zamów jazdę próbną!

Lubisz piękne i szybkie samochody? Chcesz się sprawdzić za kierownicą jednego z nich? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie! Zamów voucher i udaj się na pełną emocji jazdę. Jeździmy na profesjonalnych torach rozmieszczonych po całej Polsce! Miasta realizacji: Poznań, Warszawa, Radom, Opole, Gdańsk, Bednary, Toruń, Biała Podlaska. Sprawdź nasze Tory i wybierz ten, który jest najbliżej Ciebie. Zacznij spełniać swoje marzenia!

Sprawdź 149 zł

Jazda BMW E92 PERFORMANCE


Sprawdź 99 zł

Jazda BMW M3 POWER

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Jaguar XJ

Maserati GS Zagato – jedyny taki egzemplarz