TOR BORSK

nawierzchnia:beton
długość1200 m
szerokość30 m
typlotnisko
tor poznań

Tor wyścigowy w Borsku

Wszyscy fani jazdy super samochodami wiedzą, że miejscem w okolicach Gdańska i Trójmiasta, w którym mogą pojeździć jest tor w Borsku. To miejsce już kultowe wśród pomorskich maniaków szybkiej jazdy, a coraz większej popularności nabywa także wśród przyjezdnych, którzy nad Bałtykiem spędzają urlop. Obiekt w Borsku to płyta do wyścigów na terenie zamkniętego lotniska - dzięki temu, tor do jazdy indywidualnej ma aż 1,2 kilometra, co pozwoli na swobodne rozpędzenie się i niesamowitą adrenalinę przy prowadzeniu sportowego samochodu. Jazda autem z mocnym silnikiem po torze w Borsku to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu!

Historia Toru Borsk

Podobnie jak większość tego typu obiektów na całym świecie, tor w Borsku znajduje się na dawnym lotnisku wojskowym. Gwoli ścisłości, nadal czasem odbywają się tam różnego rodzaju szkolenia dla pilotów. Nie obawiajcie się jednak, w trakcie Waszej wizyty raczej żaden samolot nie będzie się z Wami ścigał! Niewiele wiadomo o samej historii tego miejsca, Betonowa nawierzchnia o długości 1200 metrów to idealne miejsce zarówno do jazdy indywidualnej, jak i wyścigów grupowych. Ciekawe, trudne technicznie do pokonania trasy, ogromna ilość szykan i ostrych zakrętów sprawiają, że jazda autami sportowymi w Borsku będzie niezapomniana.

Nasza oferta na torze Borsk

Jeżeli masz ochotę na przejażdżkę szybkim samochodem sportowym na zamkniętym torze wyścigowym bez innych uczestników ruchu, nasza oferta będzie świetną propozycją dla Ciebie. Jazda drogim autem nie musi być poza Twoim zasięgiem, ponieważ oferujemy takie przejażdżki już od 249 złotych, a w tej cenie możesz pojeździć na przykład Chevroletem Corvette czy Astonem Martinem!

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej