nawierzchnia:beton
długość 1200 m
szerokość 30 m
typ lotnisko
tor poznań

Tor wyścigowy Borsk

Tor wyścigowy Borsk zlokalizowany jest w okolicach Gdańska i stworzony został na zamkniętej płycie lotniska, gdzie do tej pory odbywają się szkolenia dla pilotów. Zaletą toru wyścigowego trójmiasto jest wspaniała i malownicza okolica parku, jezior i ścieżek rowerowych oraz Osiedla Borsk, jakie powstaje w okolicy toru wyścigowego. Tor wyścigowy o betonowej nawierzchni to idealne miejsce do doskonalenia technik bezpiecznej jazdy. Zakręty i szykany, jakie znajdują się na torze, dostarczą sporo wrażeń i niezapomnianych przeżyć zarówno zawodowym kierowcom, jak i amatorom - kierowcom, którzy na torze odbywają swoje pierwsze jazdy. Przetestować możliwości i osiągi samochodów można podczas eventów motoryzacyjnych. 

Parametry i infrastruktura toru 

Pętla toru wyścigowego w Borku ma długość 1200 metrów i 30 metrów szerokości, to właśnie na tej trasie organizowane są jazdy sportowymi samochodami. Dzięki wymiarom jakie ma tor wyścigowy można swobodnie poruszać się i testować samochody w czasie jazdy. Betonowa nawierzchnia, na której znajdziesz ciekawe zakręty, szykany oraz łuki urozmaici przejazd na torze i będzie on pełen niezapomnianych wrażeń! Tor wyścigowy trójmiasto to idealne miejsce do jazdy szybkimi samochodami, dzięki infrastrukturze terenu najdłuższa prosta na torze ma długość 600 metrów, a na całej pętli toru znajduje się 5 zakrętów 3 prawo i 2 w lewo, z którymi możesz się zmierzyć siedząc za kierownicą sportowego samochodu! 

Historia toru 

Tor Borsk jak większość torów na całym świecie powstał na dawnym lotnisku wojskowym, na którego terenie nadal czasem odbywają się szkolenia dla pilotów. Tor długości 1200 metrów i 30 metrów szerokości znajduje się w okolicy Trójmiasta. Dzięki betonowej nawierzchni tor wyścigowy nadaje się zarówno do jazdy indywidualnej, jak i grupowej, a dzięki infrastrukturze terenu na torze znajduje się wiele szykan i zakrętów co pozwala cieszyć się jazdą. W okolicy toru wyścigowego powstaje Osiedle Borsk, którego mieszkańcy zamieszkają na terenie malowniczego i pięknego krajobrazowego miejsca gdzie są parki i ścieżki rowerowe oraz jezioro. 

Imprezy organizowane na torze Borsk

Na terenie Toru wyścigowego Borsk odbywają się eventy motoryzacyjne, na których miłośnicy motoryzacji mogą przetestować sportowe i kultowe samochody, sprawdzić ich osiągi oraz zobaczyć wiele modeli samochodów sportowych w tym dniu na torze. W Trójmieście na torze wyścigowym Borsk organizowane są różne imprezy prywatne oraz firmowe, które mogą mieć charakter integracyjny dla pracowników. Na torze organizowane mogą być również różnego rodzaju szkolenia. Tor jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez podróżnych, którzy udają się nad morze. 

Nasza oferta jazd na torze

Tor wyścigowy Borsk to idealne miejsce dla każdego kto kocha szybkie samochody i niezapomniane przeżycia. W czasie specjalnie organizowanych eventów motoryzacyjnych możesz zrealizować przejażdżkę super autem pod okiem instruktora bez żadnych innych uczestników ruchu! Motoryzacyjna przygoda na torze wyścigowym da Ci możliwość przetestowania sportowych samochodów w bezpiecznych warunkach. Na torze wyścigowym w trójmieście możesz przejechać się różnymi samochodami czy to Chevroletem Corvette czy może Astonem Martinem lub Lamborghini Gallardo. 

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej