TOR BORSK

nawierzchnia:beton
długość1200 m
szerokość30 m
typlotnisko
tor poznań

Tor wyścigowy w Borsku

Wszyscy fani jazdy super samochodami wiedzą, że jedynym miejscem w okolicach Gdańska, czy ogólnie Trójmiasta w którym mogą pojeździć jest tor w Borsku. To miejsce już kultowe wśród pomorskich maniaków szybkiej jazdy, a coraz większej popularności nabywa także wśród przyjezdnych, którzy nad Bałtykiem spędzają urlop. Obiekt w Borsku to płyta do wyścigów na terenie zamkniętego lotniska - dzięki temu, tor do jazdy indywidualnej ma aż 2,5 kilometra, co pozwoli na swobodne rozpędzenie się i niesamowitą adrenalinę przy prowadzeniu sportowego samochodu. Jazda autem z mocnym silnikiem po torze w Borsku to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu!

Historia Toru Borsk

Podobnie jak większość bliźniaczych obiektów na całym świecie, tak i tor w Borsku znajduje się na dawnym lotnisku wojskowym. Gwoli ścisłości, do tej pory czasem odbywają się tam różnego rodzaju szkolenia dla pilotów - nie obawiajcie się jednak, w trakcie Waszej wizyty raczej żaden samolot nie będzie się z Wami ścigał! Niewiele wiadomo o samej historii tego miejsca, Betonowa nawierzchnia o długości 2300 metrów to idealne miejsce zarówno do jazdy indywidualnej, jak i wyścigów. grupowych. Ciekawe trasy, trudne technicznie do pokonania, ogromna ilość szykan czy ostrych zakrętów sprawiają, że jazda autami sportowymi w Borsku będzie super zabawą.

Nasza oferta na torze Borsk

Jeżeli masz ochotę na przejażdżkę szybkim samochodem sportowym na zamkniętym torze wyścigowym bez innych uczestników ruchu, nasza oferta będzie świetną propozycją dla Ciebie. Jazda drogim autem nie musi być droga, ponieważ oferujemy takie przejażdżki już od 249 złotych, a w tej cenie możesz pojeździć, na przykład Chevroletem Corvette czy Aston Martinem!