Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Szkolenia
  4. Szkolenie z bezpiecznej jazdy
  5. Szkolenie z bezpiecznej jazdy - Tor Kielce

Szkolenie z bezpiecznej jazdy - Tor Kielce

Cena:
850 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: G0002671

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Ćmińsk

Czas trwania

Szkolenie trwa od godziny 9 do 16.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Szkolenie odbywa się na torze wyścigowym, własnym autem. Wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Szkolenie odbywa się w maksymalnie 10 - osobowych grupach.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Kurs bezpieczeństwa dla kierowcy

Każdy kierowca pragnie by czuć się bezpiecznie na drodze. Często przydarzają się takie sytuacje, które wymagają szczególnych umiejętności kierowcy, ale nikt nie uczy takich rzeczy podczas kursu prawa jazdy. Dlatego tak ważne jest, aby dowiedzieć się w jaki sposób reagować w przypadku np. utraty panowania nad kierownicą podczas poślizgu. Możesz wręczyć bliskiej osobie szkolenie z doświadczonym instruktorem lub samemu wziąć udział w realizacji i poznać zasady prawidłowego prowadzenia samochodu jak pracę i pozycję rąk na kierownicy, a także zagadnienia dotyczące toru jazdy w zakręcie. W zakres ośmiogodzinnego kursu wchodzą również ćwiczenia dynamiczne polegające na wywoływaniu i opanowywaniu poślizgów czy omijania przeszkód na zróżnicowanej nawierzchni. Szkolenie 1 stopnia odbywa się samochodem osoby obdarowanej, dzięki temu każdy kierowca lepiej pozna swój pojazd, którym porusza się na co dzień. Szkolenie odbywa się w grupach liczących maksymalnie 10 osób.

Przebieg kursu

  • Przybycie na tor na godzinę 9:00
  • Pierwsza część szkolenia
  • Przerwa na lunch 
  • Druga część szkolenia 
  • Zakończenie kursu o godzinie 16:00

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.