Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Bednary

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Bednary

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006915

Miejsce realizacji

Bednary Driving City, Bednary 17, 62-010 Bednary

Czas trwania

Zależy od długości wybranego toru, ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Bednary w Gnieźnie

Jazda porównawcza dwoma modelami superszybkich samochodów sportowych to nie lada gratka dla każdego miłośnika motoryzacji. Poczuj niesamowite przyspieszenie i prędkość maksymalną tych dwóch pojazdów i przeżyj wspaniałą przygodę!

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to samochód sportowy mający swój debiut w 2003 roku. Mimo to jest obiektem westchnień niejednego fana czterech kółek do dziś. Nie ma się co dziwić, skoro jego parametry techniczne są zachwycające - 3,4 sekundy do pierwszej “setki” i prędkość maksymalna wynosząca aż 315 km/! A to wszystko dzięki silnikowi V10 o pojemności 5,2 litra.

Ferrari F430

Ferrari F430 to z jednej strony luksus i elegancki design, z drugiej jednak - dynamika i doskonałe osiągi. Jest on godnym i najgroźniejszym rywalem Lamborghini Gallardo, a ich wyniki są do siebie mocno zbliżone. Silnik Ferrari to jednostka V8 o pojemności 4,3 litra, dysponujący mocą 490 KM, a jego prędkość maksymalna to 315 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Ferrari F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

Moc

560 KM

490 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

4,3l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

4,0s

Tor Bednary

Tor Bednary to obiekt wybudowany na płycie dawnego lotniska wojskowego. Położony jest w odległości 35 kilometrów od centrum Poznania. Pomysłodawcą i zarazem autorem trasy toru jest Tomasz Czopik – polski kierowca rajdowy, mistrz Polski Rajdowych samochodowych mistrzostw Polski w 2003 roku, promotor bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz właściciel Szkoły Bezpiecznej Jazdy. Tor Bednary to jeden z najdłuższych torów wyścigowych w Polsce, jego pętla ma długość 2500 metrów, jednakże, w zależności od potrzeb, trasę przejazdu można wydłużyć aż do 4500 metrów. Szerokość toru to 12 metrów, a na trasie znajduje się 7 zakrętów (2 w prawo i 5 w lewo).

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez Nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 odbywa się na terenie profesjonalnego toru wyścigowego, zamkniętego na potrzeby realizacji vouchera dla innych uczestników. Jazdy odbywają się pojedynczo, w związku z czym nie ma ryzyka kolizji z innymi samochodami.

O bezpieczeństwo podczas jazdy zadba doświadczony instruktor, który będzie towarzyszyć kierowcy i udzieli mu niezbędnych wskazówek dotyczących pojazdu i sposobu jego prowadzenia.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Bednary w Gnieźnie realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienie niekorzystnych warunków pogodowych, termin realizacji może ulec zmianie;
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Bednary w Gnieźnie zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed umówioną godziną.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: