Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Łódź

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006939

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od długości wybranego toru, ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda szybkimi samochodami sportowymi po profesjonalnym torze wyścigowym to nie lada gratka dla każdego miłośnika motoryzacji, a co dopiero niezwykle popularnymi i imponującymi modelami takich marek jak Lamborghini i Ferrari. Spróbuj swoich sił za ich kierownicą!

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to jeden z najbardziej znanych modeli Lamborghini. Jego nazwa pochodzi od rasy byków, które walczyły w hiszpańskich corridach. Gallardo to ikona motoryzacji i niepowtarzalnego designu. Jego potężny silnik V10 o pojemności 5,2 litra umiejscowiony z tyłu pojazdu dysponuje mocą aż 560 koni mechanicznych.

Ferrari F430

Ferrari F430 wyposażone jest w silnik V8 o pojemności 4308 cm3 z rodziny F136 „Ferrari-Maserati”. Specyfikacje wyjściowe silnika to: 490 KM przy 8500 obr/min i 465 Nm momentu obrotowego przy 5250 obr/min, z czego 80% dostępne jest poniżej 3500 obr/min. Do pierwszych 100 km/h można się nim rozpędzić w zaledwie 4 sekundy!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Ferrari F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

Moc

560 KM

490 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

4,3l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

4,0s

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ), który położony jest w centralnej Polsce, w województwie Łódzkim. Jego lokalizacja i bliskość autostrady A1 i A2 umożliwia komfortowy dojazd z różnych części Polski.

Obiekt składa się między innymi z nitki toru, której długość wynosi 1050 metrów, a szerokość waha się od 8 do 12 metrów. Na trasie czekać będzie na kierowcę kilka zakrętów! Oprócz samego toru, na terenie ODTJ znajdują się płyty poślizgowe z nawodnieniem oraz płyta poślizgowa na zakręcie, obiekt wyposażony jest również w nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heuer.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana czterech kółek! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 to niesamowite motoryzacyjne wydarzenie w towarzystwie wykwalifikowanych kierowców rajdowych! Na wstępie weźmiesz udział w krótkim instruktażu dotyczącym obsługi pojazdu i zasad panujących na torze wyścigowym, a następnie poprowadzisz te dwa niesamowite modele aut sportowych. Podczas jazdy uzyskasz od instruktora wiele cennych wskazówek, ponieważ zajmie on miejsce pasażera.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Łódź realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia obfitych opadów deszczu lub gradu, data realizacji vouchera może ulec zmianie.
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Łódź zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń i poziom doświadczenia kierowcy);
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wyznaczoną godziną.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.