Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Jastrząb

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006927

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od długości wybranego toru, ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Lamborghini Gallardo i Ferrari F430 to dwa ekskluzywne samochody o sportowym temperamencie i niesamowitym przyspieszeniu. Przetestuj ich możliwości na profesjonalnym torze wyścigowym i zdecyduj, który jest Twoim faworytem!

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to samochód sportowy produkowany przez włoską markę Lamborghini w latach 2003–2013. Nazwany został na cześć słynnej rasy walczących byków. W 2014 roku Gallardo zostało zastąpione przez model Huracán. Model Gallardo z silnikiem V10 był liderem sprzedaży Lamborghini. Jego pojemność to 5,2 litra, a jego moc to 560 koni mechanicznych. Do pierwszych 100 km/h można się nim rozpędzić w zaledwie 3,4 sekundy!

Ferrari F430

Ferrari F430 to auto sportowe produkowane przez włoskiego producenta samochodów Ferrari od 2004 do 2009 roku jako następca Ferrari 360. Model ten miał swój debiut na targach motoryzacyjnych w Paryżu w 2004 roku. 28 lipca 2009 roku F430 został zastąpiony przez model 458. W modelu F430 zastosowano silnik V8 o pojemności 4,3 litra, dysponujący mocą 490 KM. Jego prędkość maksymalna to aż 315 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Ferrari F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

Moc

560 KM

490 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

4,3l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

4,0s

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb znajduje się pod Szydłowcem, oddalonym około 24 kilometry od Radomia. Powstał on zupełnie od podstaw, a nie tak jak w przypadku większości torów wyścigowych - na płycie byłego lotniska. Autodrom Jastrząb składa się z toru głównego przeznaczonego do szybkiej jazdy, toru dla gokartów, prostej do wyścigów na ¼ mili, a także płyt poślizgowych wyposażonych w kurtyny wodne. Tor główny ma długość 2,4 kilometra i szerokość wynoszącą 10 metrów. Na kierowcę podczas jednego okrążenia czekać będzie 11 zakrętów i kilka prostych odcinków, które umożliwiają osiąganie dużych prędkości.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent!

W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez Nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, którego nawierzchnia zapewnia idealną przyczepność do podłoża.

Po przybyciu na miejsce realizacji vouchera, weźmiesz udział w krótkim szkoleniu dotyczącym obsługi pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa panujących na torze. Następnie wybierzesz się na przejażdżkę wraz z doświadczonym instruktorem, który udzieli Ci niezbędnych wskazówek.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Jastrząb w Radomiu realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Istnieje możliwość zmiany terminu jazdy w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych;
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Jastrząb w Radomiu zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed umówioną godziną.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.