Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Poznań

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006947

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości wybranego toru, ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jeśli uwielbiasz szybką jazdę i luksusowe, sportowe samochody to jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Poznań pętla główna to idealny pomysł dla Ciebie! Spróbuj swoich sił za kierownicą tych dwóch niesamowitych modeli i wybierz swojego faworyta!

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to dwumiejscowe, lekkie auto sportowe o niesamowitych osiągach i parametrach. Pod swoją maską skrywa silnik V10 o pojemności 5,2 litra, dysponujący mocą 560 koni mechanicznych! Posiada ramę podłogową typu spaceframe oraz aluminiową karoserię, a także stały napęd na cztery koła ze sprzęgłem wiskotycznym.

Ferrari F430

Ferrari to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek luksusowych samochodów sportowych. Model F430 to godny reprezentant tego włoskiego producenta. Posiada ono silnik V8 o pojemności 4,3 litra, dysponujący mocą 490 KM. Od 0 do 100 km/h rozpędza się w zaledwie 4 sekundy, a prędkość możliwa do osiągnięcia za jego kierownicą to aż 315 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Ferrari F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

Moc

560 KM

490 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

4,3l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

4,0s

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna to najdłuższy i najnowocześniejszy tor wyścigowy w Polsce. Jako jedyny w Polsce otrzymał światową homologację wyścigową FIA oraz europejską UEM, w związku z czym na jego terenie istnieje możliwość organizowania profesjonalnych wyścigów samochodowych. Tor Poznań powstał na terenie byłego poznańskiego lotniska Ławica, na którym znajduje się tor samochodowo-motocyklowy o długości 4085 m i tor kartingowy mierzący 1500 m. Nitka pętli głównej Toru Poznań ma długość 4,1 kilometra, a jej szerokość wynosi 12 metrów. Podczas jednego okrążenia na kierowców czekać będzie aż 14 zakrętów (5 lewych, 9 prawych) oraz kilka prostych.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez Nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, który podczas eventu jest zamknięty dla innych uczestników. Jazdy odbywają się pojedynczo, w związku z czym nie ma możliwości wystąpienia kolizji z innymi pojazdami.

Nad komfortem i bezpieczeństwem podczas jazdy czuwa doświadczony instruktor, który udziela niezbędnych informacji i wskazówek dotyczących obsługi pojazdów i zasad panujących na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Poznań pętla główna realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Istnieje możliwość zmiany terminu jazdy z uwagi na wystąpienie niekorzystnych warunków pogodowych;
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Poznań pętla główna zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed umówioną godziną.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.