Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Kraków

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006931

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od długości wybranego toru, ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Sprawdź swoje umiejętności techniczne za kierownicą dwóch przedstawicieli włoskich producentów samochodów sportowych - Lamborghini i Ferrari. Jazda tymi superszybkimi autami to marzenie wielu miłośników motoryzacji, teraz masz okazję spełnić swoje!

Lamborghini Gallardo

Model Gallardo to dwumiejscowe auto sportowe produkowane przez włoską markę Lamborghini w latach 2003–2013. Posiada stały napęd na cztery koła ze sprzęgłem wiskotycznym, a jego waga to zaledwie 1505 kilogramów, dzięki lekkiej ramie podłogowej typu spaceframe oraz aluminiowej karoserii. Do pierwszych 100 km/h rozpędza się w zaledwie 3,4 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 315 km/h!

Ferrari F430

Ferrari F430 to ikona motoryzacji, rozpoznawalna na całym świecie. Jego duże, owalne otwory w przednim zderzaku nawiązują do wyścigowych modeli Ferrari z lat 60., a konkretnie do bolidu Formuły 156 z „nosem rekina”. Model F430 posiada silnik V8 o pojemności 4,3 litra i dysponuje mocą 490 koni mechanicznych.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Ferrari F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

Moc

560 KM

490 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

4,3l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

4,0s

Tor Kraków

Tor Kraków położony jest około 16 kilometrów od Krakowa, przy drodze krajowej numer 79. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów motosportowych w Polsce, który powstał z inicjatywy Michała Kościuszko - polskiego kierowcy rajdowego i wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Na Torze Kraków można doskonalić techniki bezpiecznej jazdy, a także zorganizować eventy motoryzacyjne. Asfaltowa nawierzchnia toru z dziewięcioma zakrętami (6 lewych i 3 prawe) to idealne miejsce do przetestowania sportowych samochodów i sprawdzenia swoich umiejętności technicznych na profesjonalnym torze wyścigowym. Sama nitka toru ma długość 1500 metrów, a jej szerokość to 12 metrów.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana motoryzacji!

W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez Nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 to bezpieczne i pełne emocji wydarzenie motoryzacyjne, które odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, idealnie przystosowanym do jazdy szybkimi autami sportowymi. Jego nawierzchnia zapewnia idealną przyczepność do podłoża i komfort podczas jazdy. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zakresu obsługi pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa panujących na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Kraków realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia silnych opadów deszczu lub gradu istnieje możliwość zmiany terminu jazdy.
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Kraków zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed umówioną godziną.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.