Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Silesia Ring

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Silesia Ring

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006959

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od długości wybranego toru, ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 to niesamowita motoryzacyjna przygoda, idealna dla każdego miłośnika motoryzacji. Spróbuj swoich sił za kierownicą obu tych modeli i wybierz swojego faworyta!

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to auto sportowe wyróżniające się futurystycznym designem i nieposkromionym charakterem. Pod jego maską znajduje się silnik V10 o pojemności 5,2 litra, dysponujący mocą 560 koni mechanicznych. Dzięki swojej niewielkiej masie i niesamowitej mocy od 0 do 100 km/h rozpędza się w zaledwie 3,4 sekundy!

Ferrari F430

Ferrari F430 to superszybki samochód sportowy ​​zaprojektowany przez Pininfarinę we współpracy z Frankiem Stephensonem, czyli dyrektorem Ferrari-Maserati Concept Design and Development. Duże, owalne otwory w przednim zderzaku Ferrari F430 nawiązują do wyścigowych modeli Ferrari z lat 60., a konkretnie do bolidu Formuły 156 z „nosem rekina”.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Ferrari F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

Moc

560 KM

490 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

4,3l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

4,0s

Tor Silesia Ring główny

Tor Silesia Ring główny to nowoczesny obiekt sportowy, wybudowany w 2016 roku. Powstał on na terenie dawnego lotniska w Kamieniu Śląskim w niedużej odległości od Opola (25 kilometrów od centrum miasta). Ze względu na swoje doskonałe położenie, cieszy się ogromną popularnością. Długość Ringu głównego to 3,6 kilometra, natomiast jego szerokość waha się między 12 a 15 metrów. Jedno okrążenie zawiera aż 15 zakrętów (9 prawych, 6 lewych) oraz długą prostą o długości 730 metrów. Będzie ona idealnym momentem na sprawdzenie przyspieszenia i prędkości maksymalnej tych niesamowitych, superszybkich samochodów! Dodatkowo, poza torem wyścigowym, Tor Silesia oferuje również tor do jazdy off road oraz quad cross.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 odbywa się na profesjonalnym torze Silesia Ring Główny, który jest nowoczesnym obiektem idealnie przystosowanym do jazdy autami sportowymi. Jego asfaltowa nawierzchnia zapewnia perfekcyjną przyczepność do podłoża i bezpieczeństwo podczas jazdy. Na wstępie weźmiesz udział w krótkim instruktażu obejmującym informacje związane z obsługą pojazdów i zasadami bezpieczeństwa panującymi na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Silesia Ring główny w Kamieniu Śląskim realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Istnieje możliwość zmiany terminu realizacji jazdy, ze względu na wystąpienie niekorzystnych warunków pogodowych;
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Silesia Ring główny w Kamieniu Śląskim zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wyznaczoną godziną.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.