Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Krzywa

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006935

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od długości wybranego toru, ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Lamborghini i Ferrari to dwaj producenci luksusowych samochodów sportowych o niesamowitych osiągach i ponadczasowym designie. Sprawdź swoje umiejętności szybkiej jazdy za kierownicą modelu Gallardo i F430 na Torze Krzywa i przeżyj niesamowitą motoryzacyjną przygodę!

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to samochód sportowy z nadwoziem typu coupe, który otrzymał dziesięciocylindrowy silnik benzynowy o pojemności skokowej 5204 cm³ (5,2 litra) osiągający maksymalną moc 560 KM i maksymalny moment obrotowy na poziomie 540 Nm. Za jego kierownicą można osiągnąć prędkość wynoszącą aż 315 km/h!

Ferrari F430

Ferrari F430 to model, który był pierwszym sportowym autem na świecie z elektronicznie sterowanym mechanizmem różnicowym, posiadającym przełącznik nazywany przez kierowców rajdowych „manettino”. Pozwala on na elektroniczne wybranie kontroli stabilizacji toru jazdy i trakcji oraz trybu jazdy, w zależności od warunków panujących na drodze.

Jest on godnym rywalem Gallardo, ponieważ osiąga identyczną prędkość maksymalną wynoszącą 315 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Ferrari F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

Moc

560 KM

490 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

4,3l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

4,0s

Tor Krzywa

Tor Krzywa zlokalizowany jest w podwrocławskiej miejscowości Osła, na terenie niedawno zamkniętego Toru Pixers Ring. Położony jest on w pobliżu autostrady A4, na wysokości Bolesławca, dzięki czemu dojazd z Wrocławia zajmuje niecałą godzinę, a rozbudowana infrastruktura drogowa pozwala na sprawne dotarcie na miejsce z różnych zakątków Polski.

Nitka Toru Krzywa ma 1800 metrów długości, a jej szerokość to 8 metrów. Na trasie znajduje się 12 zakrętów. Asfaltowa nawierzchnia toru zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher w formie elektronicznej, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez Nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 odbywa się w towarzystwie doświadczonego kierowcy rajdowego, który na wstępie przeprowadzi Ci krótkie szkolenie z zakresu obsługi pojazdu oraz zasad obowiązujących na torze wyścigowym. Następnie razem z instruktorem, który będzie pełnił rolę Twojego pilota, wybierzecie się na wspólną przejażdżkę. Zapewniamy dawkę przydatnych rad i wskazówek dotyczących pojazdów.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Krzywa we Wrocławiu realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy.
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Krzywa we Wrocławiu zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed godziną wskazaną na voucherze.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.