Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Ułęż

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Ułęż

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005708

Miejsce realizacji

Tor Ułęż, Ułęż 215B, 08-504 Grabowce Górne

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Ułęż - Warszawa

Wypróbuj możliwości legendarnego supersamochodu, odbywając przejażdżkę Lamborghini Gallardo po Torze Ułęż. Zajmij miejsce kierowcy, uruchom ogromny silnik, który drzemie pod maską, ruszaj na pętlę główną toru i zobacz na własne oczy, jakie emocje generuje przejazd po profesjonalnym torze wyścigowym!

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to doskonały generator frajdy i niezapomnianych emocji! Włoski supersamochód jest napędzany przez 560-konny silnik V10, który odpowiada za naprawdę imponujące osiągi pojazdu! Lamborghini może rozpędzić się do prędkości nawet 315 km/h, a sprint od 0 do 100 km/h zajmuje mu jedynie 3,4 sekundy! Zajmij miejsce za kierownicą pojazdu i ruszaj na pętle toru Ułęż!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Ułęż

Tor Ułęż powstał w miejscu dawnego lotniska wojskowego i jest wyposażony w nowoczesną i w pełni bezpieczną asfaltową nawierzchnię o pętli długości 2,5 kilometra i szerokości dochodzącej nawet do 30 metrów! Obiekt jest zlokalizowany w bliskości trasy szybkiego ruchu Warszawa - Lublin, co sprawia, że dojazd na teren obiektu jest wygodny i szybki. Tor oferuje zarówno szybkie proste odcinki trasy, jak i liczne zakręty, na których możesz sprawdzić swoje umiejętności technicznej jazdy podczas jazdy Lamborghini Gallardo!

Voucher na prezent

Poszukujesz pełnego niezapomnianych wrażeń prezentu dla bliskiej osoby? Przejażdżka Lamborghini Gallardo na miejscu kierowcy to doskonały upominek nie tylko dla fanów motoryzacji, ale również dla miłośników prawdziwych wrażeń! Już teraz możesz zamówić voucher prezentowy, a ten zostanie dostarczony na Twój adres e-mail w formie elektronicznej. Możesz również wybrać voucher w formie papierowej, który zapakowany w ozdobną kopertę zostanie wysłany pod Twój adres domowy!

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo na Torze Ułęż jest w pełni bezpieczną atrakcją. Obiekt jest miejscem zamkniętym, niedostępnym dla przypadkowych osób postronnych. Każdy uczestnik odbywa obowiązkowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdu. Przejazd Lamborghini po torze Ułęż odbywa się w towarzystwie profesjonalnego instruktora, który zadba o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia oraz będzie na bieżąco przekazywać wskazówki odnośnie stylu i techniki jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher może zostać wykorzystany w terminie 365 dni od dnia zakupu, po upływie terminu ważności skorzystanie z przejazdu nie będzie możliwe.
  • Po dotarciu na Tor Słomczyn uczestnik jest zobowiązany do dokonania rejestracji w biurze obsługi toru.
  • Podczas oczekiwania na przejazd uczestnicy powinni znajdować się w bezpiecznym miejscu, wskazanym przez pracowników obiektu.
  • Uczestnicy oczekujący na swoją kolej przejażdżki mogą obserwować przejazdy odbywane przez inne osoby na torze Ułęż.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: