1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Krzywa

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Krzywa

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 499 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005668

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

#Ewela 13-06-2024

Dla mnie to dziewiąty cud świata, bo mój chłopak mówi że ósmym jestem ja!!!!! Było niesamowicie ekscytująco, każde kolejne okrążenie jechałam coraz szybciej!!! A instruktor był cudowny........... Kochanie kupujemy Gallardo!!!

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Krzywa - Wrocław

Pragniesz poczuć się jak profesjonalny kierowca wyścigowy? Doskonałą propozycją dla Ciebie będzie przejażdżka jako kierowca Lamborghini Gallardo na torze Krzywa - Wrocław. Usiądź za kierownicą włoskiego supersamochodu i przetestuj możliwości legendarnego Lamborghini w trakcie Twojego przejazdu po Torze Krzywa - Wrocław! Jaki czas uda Ci się osiągnąć na pętli toru wyścigowego?

Lamborghini Gallardo

Każdy miłośnik motoryzacji powinien choć raz zakosztować przyjemności, jaką jest jazda Lamborghini Gallardo! Ten włoski supersamochód to prawdziwa wyścigowa bestia, która generuje 560 KM mocy! Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 3,4 sekundy oraz prędkość maksymalna na poziomie 315 km/h to źródło ogromnej dawki pozytywnych emocji!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa - Wrocław jest wyposażony w asfaltową nawierzchnię. Nitka toru mierzy 1800 metrów długości oraz 8 do 16 metrów szerokości. Trasa obfituje w wiele technicznych zakrętów, a najdłuższy prosty odcinek liczy aż 700 metrów! To sprawia, że tor Krzywa to świetna opcja zarówno dla miłośników szybkiej jazdy, jak również entuzjastów szybkiego pokonywania łuków. Za dodatkową opłatą możesz skorzystać z profesjonalnego systemu pomiaru czasu, który zapewnia dokładność do 0,001 sekundy. Sprawdź jaki czas osiągniesz na pętli toru podczas jazdy Lamborghini Gallardo na trasie toru Krzywa - Wrocław!

Voucher na prezent

Jeżeli potrzebujesz wyjątkowego prezentu, przejażdżka za kierownicą Lamborghini Gallardo z pewnością ucieszy obdarowanego! Zakupiony na prezent voucher możesz wykorzystać w ciągu 365 dni od daty zakupu. Twój voucher zostanie wysłany adres e-mail, który podasz w zamówieniu. Jako podarunek świetnie sprawdzi się voucher w tradycyjnej formie, zapakowany w ozdobną kopertę!

Bezpieczeństwo

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo w trakcie realizacji vouchera. Jazda Lamborghini Gallardo na torze Krzywa - Wrocław odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przed wyjazdem samochodem na pętle toru uczestnicy odbywają obowiązkowe szkolenie z ogólnych zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdów. W trakcie pokonywania toru, w pojeździe poza kierowcą na miejscu pasażera zasiądzie wykwalifikowany instruktor, którego zadaniem będzie zapewnienie uczestnikowi emocji oraz dbałość o bezpieczeństwo na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher na przejazd jest ważny przez 365 dni od zakupu.
  • Przed rozpoczęciem przejazdu supersamochodem, należy zarejestrować się jako uczestnik w biurze obsługi.
  • Oczekując na swoją przejażdżkę, uczestnicy powinni pozostać w bezpiecznym miejscu, które zostało wyznaczone przez pracowników obsługi obiektu.
  • W trakcie oczekiwania na przejażdżkę można zapoznać się z nitką toru, śledząc przejazdy innych kierowców, zasiadając w strefie relaksu.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: