Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Jastrząb

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005660

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Jastrząb - Radom

Masz ochotę, by poczuć wyjątkowe emocje, płynące z prowadzenia supersamochodu? Chcesz sprawdzić się w roli kierowcy wyścigowego i przemknąć po torze? Istnieje spore ryzyko, że przejażdżka jako kierowca Lamborghini Gallardo sprawi, że na stałe wsiąkniesz w pasję do szybkich samochodów! Zajmij miejsce za kierownicą włoskiego pojazdu, ruszaj na tor i poczuj emocje na własnej skórze. Czy uda Ci się pobić rekord na pętli toru? A może spróbujesz technicznej jazdy w zakrętach? To zależy wyłącznie od Ciebie!

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to doskonała okazja, by choć przez chwilę obcować z wyjątkową, włoską motoryzacją. Ogromny silnik, generujący moc aż 560 KM, w połączeniu z charakterystyczną dla Włochów dbałością o detale, to uczta dla każdego miłośnika motoryzacji. Lamborghini przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to imponujące 315 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb to obiekt umiejscowiony w odległości 30 kilometrów od Radomia. Na obszarze o powierzchni 21 ha powstał tor o nawierzchni asfaltowej, którego pętla liczy 2400 metrów. Trasę tworzy kilka prostych, bardzo szybkich odcinków, które zostały wzbogacone licznymi zakrętami, na których można poćwiczyć umiejętności jazdy technicznej. Dzięki temu Tor Jastrząb stanowi doskonałe miejsce do jazdy Lamborghini Gallardo! Możesz spokojnie wcisnąć gaz i sprawdzić, co potrafi ten włoski supersamochód. Ponadto tor wyposażony jest w trybuny, na których mogą zasiąść Twoi bliscy, by obserwować Twój przejazd. Tor Jastrząb został również wyposażony w system oświetlenia, dzięki któremu można z niego korzystać również w trudniejszych warunkach pogodowych!

Voucher na prezent

Przejażdżka za kierownicą Lamborghini Gallardo to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jeżeli chcesz podarować komuś ogrom emocji, możesz już teraz zamówić voucher na przejazd, który jest ważny przez 365 dni od dnia zakupu. Po dokonaniu wpłaty, natychmiast otrzymasz swój voucher, zostanie od przesłany w formie elektronicznej na adres e-mail. W przypadku prezentu warto jednak rozważyć możliwość wyboru vouchera w formie papierowej, który zostanie dostarczony pod Twój adres w ozdobnej kopercie!

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo na torze Jastrząb - Radom to bardzo bezpieczna rozrywka. Organizowane przejazdy samochodowe odbywają się na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym, który jest miejscem zamkniętym dla osób nieupoważnionych. Każdy uczestnik przed wyruszeniem na tor, odbywa obowiązkowe szkolenie, na którym poznaje zasady bezpieczeństwa, jak również informacje na temat podstaw obsługi pojazdów. Przez cały przejazd w samochodzie poza kierowcą znajduje się profesjonalny instruktor, który dba o bezpieczeństwo oraz wydaje wskazówki dotyczące jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Zakupiony voucher na przejazd możesz wykorzystać w terminie 365 dni od dnia zakupu.
  • Po dotarciu na Tor Jastrząb - Radom należy udać się do biura obsługi, przedstawić zakupiony (lub otrzymany w prezencie) voucher i dokonać rejestracji uczestnika.
  • Ze względów bezpieczeństwa, każdy uczestnik powinien oczekiwać na swój przejazd pobliżu miejsca, gdzie zaparkowane są samochody sportowe.
  • Nie martw się o nudę w czasie oczekiwania na swoją kolej, cały czas możesz śledzić poczynania innych uczestników, analizując odpowiedni tor jazdy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.