Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Białystok

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Białystok

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005652

Miejsce realizacji

Tor Białystok, ul. Romana Dmowskiego 19, 16-010 Wasilków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Białystok

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą prawdziwego, włoskiego supersamochodu? Emocjonująca przejażdżka jako kierowca Lamborghini Gallardo na Torze Białystok jest atrakcją, która z pewnością Cię zainteresuje! Zajmij miejsce za kierownicą sportowego pojazdu i poczuj na własnej skórze odczucia płynące z jazdy. Chcesz powalczyć o rekord czasu pokonania pętli toru Białystok? Przetestuj swoje możliwości w trakcie całodniowej imprezy, podczas której bliskie Ci osoby mogą obserwować Twój przejazd!

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to niesamowite przeżycie dla każdego fana motoryzacji. To, co już momentalnie przykuwa wzrok to nietuzinkowa, dynamiczna stylistyka nadwozia włoskiego supersamochodu, jednak tak naprawdę emocje rosną po uruchomieniu silnika. Pojazd jest napędzany przez jednostkę napędową o pojemności 5.2l, a jego imponująca moc 560 KM sprawia, że przejażdżka Lamborghini generuje niesamowite odczucia z jazdy! Supersamochód osiąga prędkość 100 km/h w 3,4 sekundy, natomiast prędkość maksymalna wynosi 315 km/h. Lamborghini Gallardo to samochód, który niejednokrotnie udowodnił swoje możliwości podczas wyścigów torowych na całym świecie!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Białystok

Tor wyścigowy w Białymstoku to nowoczesny obiekt zbudowany w pobliżu lotniska Krywlany, ok. 5 km od centrum miasta. Nitka toru  ma ok. 1,5 km długości i 12 m szerokości i została zaprojektowana zgodnie z infrastrukturą terenu. Dzięki temu na torze powstało aż 9 atrakcyjnych zakrętów oraz rondo o średnicy 12 metrów, wewnątrz którego znajduje się okrąg poślizgowy. Tor Białystok wyposażony jest w płyty poślizgowe z kurtynami wodnymi, szarpaki oraz wzniesienie z nawierzchnią poślizgową. Obiekt posiada również zaplecze medyczne i techniczne, monitoring oraz oświetlenie całej trasy. Asfaltowa nawierzchnia toru pozwala w pełni wykorzystać potencjał sportowych aut, a dodatkowe zjazdy umożliwiają tworzenie różnych konfiguracji trasy. Na terenie obiektu dostępny jest obszerny parking.

Voucher na prezent

Przejażdżka Lamborghini Gallardo na torze Białystok to pomysł na doskonały upominek dla Twoich bliskich. Zakupiony na prezent voucher z pewnością dostarczy mnóstwo radości płynącej z jazdy supersamochodem. Po dokonaniu wpłaty, na adres e-mail otrzymasz voucher w formie elektronicznej, który należy wydrukować przed wizytą na torze. Dostępna jest także tradycyjna forma papierowa. Wówczas voucher zostanie dostarczony pod Twój adres w specjalnej kopercie, idealnej na prezent!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Gallardo na torze Białystok jest w pełni bezpieczną atrakcją. Przejazdy samochodowe odbywają się na profesjonalnym torze wyścigowym Białystok. Zanim rozpoczniesz swój przejazd za kierownicą Lamborghini, odbędziesz krótkie szkolenie, podczas którego zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa oraz podstawami obsługi pojazdów. W trakcie przejazdu samochodowego miejsce pasażera zajmie wykwalifikowany instruktor, którego zadaniem będzie udzielanie wskazówek dotyczących jazdy oraz dbałość o bezpieczeństwo Twoje oraz innych uczestników ruchu.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher jest ważny przez 365 dni od zakupu, później nie będzie już możliwości jego realizacji.
  • Gdy dotrzesz na teren toru Białystok, zacznij od odwiedzin w biurze obsługi, aby dokonać rejestracji (należy mieć ze sobą voucher).
  • Jako uczestnik oczekuj na swój przejazd w pobliżu zaparkowanych samochodów sportowych, chyba że obsługa toru wskaże inne miejsce oczekiwania.
  • Nie martw się koniecznością dłuższego czekania na swój przejazd. Możesz poświęcić ten czas na zapoznanie z torem i przemyślenie techniki jazdy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.