Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Poznań

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005680

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Poznań

Zasiądź za kierownicą supersamochodu i poczuj na własnej skórze emocje płynące z szybkiej jazdy po profesjonalnym torze wyścigowym, ruszając na przejażdżkę Lamborghini Gallardo! Sprawdź swoje umiejętności podczas przejazdu sportowym samochodem po pętli Toru Poznań! Jaki czas pokonania okrążenia uda Ci się osiągnąć?

Lamborghini Gallardo

Wielu miłośników motoryzacji marzy o tym, by choć raz na własnej skórze poczuć, jakie emocje wzbudza jazda Lamborghini Gallardo! Włoski supersamochód jest napędzany przez jednostkę V10 o pojemności przeszło 5,2 l, która generuje ogromną moc 560 KM! Dzięki niej przejazd Lamborghini to atrakcja, która zapadnie w pamięć na długie lata, bowiem niewiele jest samochodów, które mogą rozpędzić się nawet do 315 km/h i osiągają pierwszą setkę na prędkościomierzu w czasie zaledwie 3,4 sekundy!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Poznań

Tor Poznań to jeden z największych torów wyścigowym w Polsce. Tor kartingowy stanowi wyodrębnioną część głównej pętli toru. Pętla główna poznańskiego toru posiada nowoczesną, w pełni bezpieczną nawierzchnię asfaltową, której długość to ponad 4 kilometry! Najdłuższa prosta mierzy aż 560 metrów i stanowi doskonałe miejsce do zakosztowania wyższych prędkości podczas jazdy Lamborghini Gallardo. Ponadto trasa toru składa się również z 14 zakrętów, na których spróbujesz swoich umiejętności jazdy technicznej! Wartym podkreślenia jest fakt, iż Tor Poznań jest miejscem, w którym odbywają się zawody klasy światowej. Obiekt posiada homologację FIA, a przez lata istnienia trasę poznańskiego toru odwiedziły takie sławy sportów motorowych jak Michael Schumacher czy Robert Kubica.

Voucher na prezent

Przejażdżka Lamborghini Gallardo za kierownicą doskonały prezent dla każdego, kto poszukuje wyjątkowych wrażeń! Jeżeli chcesz podarować bliskiej osobie dawkę niezapomnianych emocji, doskonałym pomysłem jest voucher prezentowy na przejazd samochodem wyścigowym. Zamówiony voucher możesz otrzymać w formie elektronicznej na swój adres e-mail lub w formie papierowej, w specjalnej kopercie prezentowej pod Twój adres!

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo na Torze Poznań jest w pełni bezpieczną atrakcją. Przejazdy po Torze Poznań są realizowane przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Trasa toru jest zabezpieczona barierami energochłonnymi. Przejazd samochodowy poprzedzony jest obowiązkowym szkoleniem z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdu. Przejazd samochodowy po torze Poznań uczestnik odbywa w towarzystwie profesjonalnego instruktora, który zadba o bezpieczeństwo i udzieli uczestnikowi wskazówek dotyczących jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher na przejazd samochodowy zachowuje ważność przez 365 dni od daty zakupu.
  • Zanim uczestnik rozpocznie przejazd samochodowy po torze, jest zobowiązany do dokonania rejestracji w biurze obsługi.
  • W trakcie oczekiwania na swoją kolej przejażdżki uczestnik powinien znajdować się w bezpiecznej przestrzeni wyznaczonej przez pracowników obsługi toru.
  • Czas oczekiwania na przejazd, uczestnicy mogą spędzić oglądając przejazdy innych osób na trasie Toru Poznań.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.