Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Modlin

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Modlin

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005676

Miejsce realizacji

Tor Modlin, Generała Wiktora Thommee 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Modlin - Warszawa

Zobacz na własne oczy, co potrafi legendarny samochód wyścigowy w trakcie przejażdżki po torze! Zasiądź za kierownicą, przekręć kluczyk w stacyjce i poczuj emocje, jakie generuje przejażdżka jako kierowca Lamborghini Gallardo! Ruszaj na tor, daj z siebie wszystko i sprawdź, w jakim czasie uda Ci się pokonać kolejne pętle toru Modlin!

Lamborghini Gallardo

Jeżeli pasjonujesz się motoryzacją, z pewnością zainteresuje Cię jazda Lamborghini Gallardo! Zajmij miejsce za kierownicą włoskiego supersamochodu, który generuje imponujące osiągi. Jednostka napędowa o imponującej mocy 560 KM, zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,4 sekundy, a prędkość maksymalna legendarnego Lamborghini to aż 315 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Modlin - Warszawa

Ulokowany tuż obok lotniska Tor Modlin posiada asfaltową nawierzchnię o pętli długości 1200 metrów. Szerokość toru to aż 16 metrów, co sprawia, że za kierownicą superszybkiego Lamborghini Gallardo jest w pełni bezpieczna. Trasa toru składa się z długich prostych, na których możesz rozwinąć wyższe prędkości i kilku technicznych zakrętów. Z tego względu umiejscowiony niedaleko Warszawy Tor Modlin to doskonałe miejsce do jazdy Lamborghini Gallardo! Dodatkowo obiekt wyposażony jest w system oświetlenia, dzięki czemu można z niego korzystać także po zmroku.

Voucher na prezent

Jeżeli poszukujesz nietuzinkowego prezentu dla kogoś bliskiego, być może dobrym wyborem będzie przejażdżka Lamborghini Gallardo na torze Modlin! Zamów voucher prezentowy już dziś i podaruj komuś niezapomniane emocje, jakie generuje przejazd prawdziwym supersamochodem po profesjonalnym torze wyścigowym! Zakupiony voucher zostanie dostarczony w formie elektronicznej na Twój adres e-mail. Chyba że wybierzesz idealną na prezent papierową formę, która zostanie wysłana w eleganckiej kopercie ozdobnej!

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo na torze Modlin to w pełni bezpieczna atrakcja. Tor Modlin jest obiektem zamkniętym, na którym nie mogą przebywać osoby nieuprawnione. Przejazd po torze poprzedza szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. Podczas przejazdu po pętli toru w samochodzie będzie obecny instruktor, który zadba o bezpieczeństwo Twoje oraz innych uczestników ruchu.

Jak wygląda realizacja?

  • Od momentu zakupu Twój voucher będzie ważny przez 365 dni, po upływie ważności nie będzie możliwości jego realizacji.
  • Wizyta na torze Modlin powinna rozpocząć się od wizyty w biurze obsługi wraz z voucherem w celu dokonania rejestracji.
  • Podczas oczekiwania na swój przejazd po torze, uczestnicy powinni oczekiwać w bezpiecznym miejscu, w którym zaparkowane są samochody sportowe.
  • W trakcie oczekiwania możesz spędzić wolny czas, obserwując zmagania z torem prowadzone przez innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.