Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Kraków

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005664

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Kraków

Czujesz głód niezapomnianych emocji? Przejażdżka jako kierowca Lamborghini Gallardo to atrakcja, która z pewnością idealnie wpasuje się w Twoje zainteresowania! Zajmij miejsce kierowcy i przetestuj możliwości prawdziwego supersamochodu podczas przejazdu po Torze Kraków! Sprawdź, jak poczujesz się w roli kierowcy wyścigowego!

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to marzenie każdego miłośnika motoryzacji! Włoskie supersamochody potrafią generować ogromną dawkę niezapomnianych emocji. Lamborghini to prawdziwa legenda, która w swojej historii posiada mnóstwo wyjątkowych pojazdów. 560-konny silnik Lamborghini Gallardo zapewnia doskonałe osiągi! Supersamochód rozpędza się do 100 km/h w 3,4 sekundy i może osiągnąć prędkość nawet 315 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Kraków

Ulokowany niemalże w centrum miasta Tor Kraków to świetne miejsce, by na własnej skórze sprawdzić osiągi wyjątkowego supersamochodu. Tor posiada nawierzchnię asfaltową, a jego pętla liczy 1500 metrów, na które składają się techniczne zakręty oraz długa, 200-metrowa prosta. Dzięki temu trasa przypadnie do gustu zarówno miłośnikom wysokich prędkości, jak i technicznego pokonywania ciasnych zakrętów. Spróbuj swoich sił podczas jazdy Lamborghini Gallardo na Torze Kraków!

Voucher na prezent

Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Przejażdżka za kierownicą Lamborghini Gallardo to podarunek, który wywoła ogrom radości u obdarowanego! Zamów voucher na prezent, który jest ważny przez 365 dni, a wersję elektroniczną vouchera  otrzymasz na swój adres e-mail. Dostępna jest również papierowa wersja, która doskonale sprawdzi się jako prezent!

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo na torze Kraków to całkowicie bezpieczna atrakcja. Wydarzenie odbywa się na zamkniętym terenie Moto Parku Kraków. Rozpoczęcie przejazdu samochodem poprzedza szkolenie obejmujące ogólne zasady bezpieczeństwa, jak i podstawy obsługi pojazdów. Podczas pokonywania pętli toru, wraz z uczestnikiem w samochodzie będzie znajdować się również profesjonalny instruktor, dbający o bezpieczeństwo.

Jak wygląda realizacja?

  • Zakupiony voucher należy wykorzystać w terminie 365 dni od dnia zakupu.
  • Wizytę na torze należy rozpocząć od wizyty w biurze obsługi, gdzie dokonana zostanie rejestracja.
  • Podczas oczekiwania na swoją kolej przejazdu, uczestnicy powinni znajdować się w bezpiecznej przestrzeni, wyznaczonej przez obsługę toru.
  • Czas oczekiwania na swój przejazd, można spędzić, obserwując zmagania innych uczestników z torem.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.