Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Pszczółki

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Pszczółki

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005690

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Gdańsk - Pszczółki

560 KM imponującej mocy, która płynie z ogromnego silnika V10… tak pokrótce możemy zaprezentować Wam legendarny włoski supersamochód - Lamborghini Gallardo! Wybierz się na pełną niezapomnianych przeżyć przejażdżkę Lamborghini, zasiadając na miejscu kierowcy! Uruchom silnik i ruszaj na Tor Gdańsk - Pszczółki, by osiągnąć jak najlepszy czas okrążenia!

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to uczucie, które trudno opisać słowami. Wyjątkowa stylistyka nadwozia, przepełniona mocą jednostka napędowa o pojemności 5.2l oraz doskonały, precyzyjny układ kierowniczy to główne atrybuty włoskiego supersamochodu. Przejażdżka Lamborghini z pewnością zapadnie w pamięć każdemu, kto zasiądzie za jego kierownicą! Pojazd rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to imponujące 315 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Gdańsk - Pszczółki

Tor Gdańsk - Pszczółki to obiekt, który został otwarty w 2017 roku, co czyni go jednym z najnowszych obiektów tego typu, funkcjonujących na terenie Polski. Tor jest wyposażony w asfaltową nawierzchnię, przejazdy odbywają się na wyznaczonej trasie, której pętla mierzy 1,4 km długości. Pętla toru obejmuje proste odcinki, które sprzyjają osiąganiu wysokich prędkości oraz ciasne, techniczne zakręty. Jeżeli chcesz poczuć wyjątkowe emocje, Tor Gdańsk - Pszczółki stanowi doskonałe miejsce do odbycia przejażdżki Lamborghini Gallardo!

Voucher na prezent

Przejażdżka Lamborghini Gallardo na torze Gdańsk - Pszczółki to wyjątkowy, niezapomniany prezent, który możesz podarować bliskiej Ci osobie. Zakupiony voucher prezentowy otrzymasz w formie elektronicznej na swój adres mailowy. Możesz również wybrać tradycyjny, idealny na prezent voucher papierowy, który zostanie wysłany pod Twój adres w ozdobnej kopercie!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Gallardo na torze Gdańsk - Pszczółki odbywa się przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przejażdżki organizowane są na profesjonalnym torze wyścigowym, który jest zamknięty dla osób postronnych. Każdy przejazd po trasie toru poprzedzony jest obowiązkowym szkoleniem, w trakcie którego uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa i podstawami obsługi pojazdów. W przejażdżce poza kierowcą bierze udział wykwalifikowany instruktor, który dba o bezpieczeństwo na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera na przejazd Lamborghini Gallardo wynosi 365 dni od daty zakupu.
  • Odwiedziny na torze Gdańsk - Pszczółki uczestnicy powinni rozpocząć od dokonania rejestracji w biurze obsługi.
  • Uczestnicy powinni oczekiwać na swoją kolej przejażdżki w bezpiecznym miejscu, wyznaczonym przez pracowników obsługi obiektu.
  • Czas oczekiwania na swój przejazd uczestnicy mogą spędzić, obserwując zmagania innych osób z trasą toru Gdańsk - Pszczółki.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Lamborghini — marka, która zmieniła zasady gry

Gotów na ekscytującą podróż przez historię Lamborghini? Świetnie, bowiem dzisiaj wejdziemy do świata kultowej marki motoryzacyjnej z siedzibą we Włoszech, która na nowo zdefiniowała luksus i osiągi. Od momentu powstania w 1963 roku Lamborghini jest siłą, z którą należy się liczyć. Firma niejednokrotnie kwestionowała status quo i przesuwała granice tego, co jest możliwe w samochodach sportowych. […] Więcej

Lamborghini Huracan — co warto o nim wiedzieć?

Lamborghini Huracan od lat zalicza się do podstawowej oferty włoskiego producenta supersamochodów. W najnowszej hierarchii zastąpił model Gallardo i znalazł się tuż pod Aventadorem. Fanom marki Huracan zaprezentował się podczas Auto Show w Genewie w 2014 roku, gdzie producent po raz pierwszy pokazał najnowszą ewolucję super sportowego samochodu V10 spod znaku wściekłego byka. Od tego […] Więcej

Prezent dla kierowcy. Sprawdź nasze propozycje!

Miłośnicy samochodów są z natury wybredni, jeśli chodzi o kwestie związane z ich autem. Dlatego, gdy wybierasz prezent dla kierowcy — czy to na urodziny, święta, czy specjalną okazję — stajesz przed nie lada wyzwaniem. Sami jesteśmy fanami motoryzacji, więc wiemy, o czym mówimy. Jeżeli brakuje ci tzw. “know-how” lub funduszy, aby podarować bliskiemu kierowcy […] Więcej

Prezent dla fana motoryzacji — TOP 8 pomysłów, którymi go zaskoczysz!

Nie masz pojęcia, jaki prezent urodzinowy lub prezent świąteczny dla fana motoryzacji będzie najlepszy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy artykuł, w którym znajdziesz 8 oryginalnych pomysłów na niezapomniane podarunki. Gwarantujemy, że obdarowana osoba długo ich nie zapomni, a ponadto będzie cię kojarzyła z bardzo przyjemnymi doświadczeniami. Przeczytaj artykuł i […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.