1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Łódź

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Łódź

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 499 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005672

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

#Grzegorz 06-06-2024

Jestem zagorzałym fanem tej marki, a te ostre kształty idealnie trafiąja w mój gust. Każdy kto lubi bardzo szybką jazdę powinień usiąść za kółkiem takiego auta. Ja sobie sprawiłem taką przyjemoność i nie żałuję bo było super:)

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Łódź

Przejażdżka jako kierowca Lamborghini Gallardo na torze Łódź to doskonała propozycja dla osób poszukujących niezapomnianych wrażeń! Włoska legenda motoryzacji oczekuje, aż zajmiesz miejsce za kierownicą, uruchomisz ogromny silnik V10 i sprawdzić możliwości swoje jak oraz samochodu w trakcie przejazdu po łódzkim torze! Czy uda Ci się pobić rekord pętli?

Lamborghini Gallardo

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił za kierownicą superszybkiego samochodu na torze wyścigowym jazda Lamborghini Gallardo to atrakcja idealna dla Ciebie! Włoska legenda motoryzacji może pochwalić się mocą 560 KM, która zapewnia naprawdę niesamowite osiągi. Rozpędzenie się do 100 km/h zajmuje Lamborghini zaledwie 3,4 sekundy, a prędkość maksymalna wyścigowego auta to 315 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź to jedyny obiekt wyścigowy na terenie województwa łódzkiego. Trasa posiada asfaltową nawierzchnię o długości 1050 metrów długości i szerokości od 8 do 12 metrów. Pętla składa się z długiej prostej o długości 200 m, na której możesz poczuć wysoką prędkość oraz siedmiu technicznych zakrętów. Tor Łódź jest wyposażony w profesjonalny system pomiaru czasu, a wyniki z poszczególnych okrążeń można obserwować nie tylko na ekranie w poczekalni, ale również w dedykowanej aplikacji mobilnej na telefonie! Czy uda Ci się pobić rekord czasowy na pętli toru w trakcie jazdy Lamborghini Gallardo?

Voucher na prezent

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby? Przejażdżka za kierownicą Lamborghini Gallardo wydaje się być idealnym źródłem niezapomnianych emocji! Voucher prezentowy jest ważny przez 365 dni od zakupu. Voucher w formie elektronicznej otrzymasz na swój adres e-mail, możesz też wybrać voucher w tradycyjnej formie, który zostanie do Ciebie wysłany w ozdobnej kopercie!

Bezpieczeństwo

Atrakcje takie jak jazda Lamborghini Gallardo na torze Łódź są realizowane z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Uczestnicy przed rozpoczęciem przejażdżki przechodzą instruktaż z dziedziny zasad bezpieczeństwa oraz podstaw obsługi pojazdów. W trakcie przejazdu uczestnikowi towarzyszy instruktor, który dba o bezpieczeństwo na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher na przejazd zachowuje ważność przez 365 dni od daty zakupu.
  • Rozpoczęcie przejazdu należy poprzedzić rejestracją użytkownika w biurze obsługi ulokowanym na terenie toru.
  • W trakcie oczekiwania na swoją kolej przejazdu, należy przebywać w bezpiecznej przestrzeni, która zazwyczaj jest wskazywana przez obsługę obiektu.
  • Czas oczekiwania na przejażdżkę umili możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników wydarzenia.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: