w

Wyjątkowe wydarzenie na Air Show 2023: F1 vs. samolot Red Bull

Gdy marzenia stają się rzeczywistością, a ekscytacja splata się z działaniami charytatywnymi, powstaje coś naprawdę wyjątkowego. Wyobraź sobie, że możesz zasiąść obok Bena Collinsa, legendarnej postaci znanej jako STIG z programu Top Gear, w bolidzie Formuły 1. To tylko wstęp do niesamowitej przygody, łączącej świat sportów motorowych z lotnictwem. Wygrając licytację, otrzymasz również wstęp na całą immprezę oraz lot samolotem Red Bulla – z Łukaszem Czepielą za sterami. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami!

air show

Air Show 2023 w Radomiu

Czy marzysz o niezapomnianej przygodzie, która nie tylko dostarczy Ci dreszczyku emocji, ale także przyczyni się do pomocy potrzebującym? To właśnie teraz masz szansę wziąć udział w wydarzeniu, które na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Air Show 2023 w Radomiu to miejsce, w którym ekscytacja splata się z niesieniem pomocy innym, a wszystko to pod czujnym okiem prawdziwych gwiazd motoryzacji i lotnictwa!

Zwyciężca licytacji otrzyma bilet wstępu na całe wydarzenie oraz możliwość przejażdżki bolidem Formuły 1 i lot samolotem Red Bulla.

Air Show 2023 to nie tylko święto prędkości i emocji – to także okazja do wsparcia działań charytatywnych. Cała kwota zebrana z licytacji zostanie przeznaczona na zakup nowoczesnej karetki transportowej dla dzieci.

Legenda Top Gear w Bolidzie F1, czyli Ben Collins za kierownicą

To szansa, o jakiej wielu marzyło – usiąść w prawdziwym bolidzie Formuły 1, prowadzonym przez legendę motoryzacji, Bena Collinsa. Znany jako „The Stig” z programu Top Gear to nie tylko tajemniczy kierowca, ale także doświadczony kaskader, uczestniczący w ekscytujących wyścigach filmowych, takich jak James Bond i Szybcy i Wściekli. Teraz masz okazję być obok niego!

Mistrz Lotnictwa Polskiego: Łukasz Czepiela w samolocie Red Bull

Zwyciężając w licytacji, zostaniesz pasażerem w samolocie Edge 540T Red Bulla, którego pilotem będzie Łukasz Czepiela. Ten utalentowany polski lotnik akrobacyjny i pilot wyścigowy to prawdziwa legenda w świecie lotnictwa. Co więcej, Łukasz jest pierwszym człowiekiem, który wylądował na szczycie wieżowca w Dubaju! Jego umiejętności i odwaga uczyniły go jednym z najbardziej cenionych pilotów akrobacyjnych na świecie.

27 Sierpnia, Lotnisko w Radomiu podczas Air Show 2023

Ten epicki wyścig odbędzie się 27 sierpnia na pasie startowym lotniska w Radomiu, podczas wydarzenia Air Show 2023. Będzie także czas na krótką rozmowę z Benem i Łukaszem oraz na wykonanie pamiątkowych zdjęć, które będą przypominać to niezwykłe wydarzenie przez lata.

Aby być na bieżąco z informacjami o pozostałych licytacjach i konkursach organizowanych podczas Air Show 2023, zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie i Facebooku Fundacji Fun And Drive.

Ekipa Prezentmarzeń serdecznie zachęca do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Grzegorz Różalski, właściciel naszej marki oraz twórca Formuły Drive, udostępni swój bolid BMW Sauber F.06 X2. Zapraszamy!

Napisane przez Anna Pieczara

Anna, ekspertka Content & SEO, to prawdziwa pasjonatka słowa pisanego. Jej zainteresowania obejmują rozwój osobisty, szczególnie pracę z podświadomością, psychologię w biznesie oraz behawiorystykę zwierząt, co wyraża się w opiece nad trzema kotami :) Poza pracą, Anna znajduje spokój w lesie, testuje kulinarne przepisy mamy i praktykuje jogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ile kosztuje bolid F1? Czy to najdroższy pojazd świata formuły 1 w 2023?

Najlepsze silniki BMW. Poznaj jednostki o doskonałej mocy i wydajności