w

PORTAL TWINTURBO!!

TwinTurbo.pl doskonały portal dla każdego fana czterech kółek! Znaleźć tam można najciekawsze i zarazem najświeższe wydarzenia ze świata motoryzacji! Nowinki o najnowszych modelach aut, informacje o największych imprezach samochodowych, wiadomości na temat działania koncerów samochodowych! Mnóstwo cennych rad, które przydadzą się każdemu w codziennej eksploatacji auta. Wszystko co zawiązane z motoryzacją zebrane jest w jednym miejscu i szczegółowo opisane. TwinTurbo i twoja wiedza w kwestii motoryzacji stanie się kompletna!

jazda-dodge-viper go-racing

Załoga TwinTurbo postanowiła zrobić nietypowy prezent na urodziny swojemu redakcyjnemu koledze. Jednogłośnie stwierdzili, że jazda sportowym samochodem będzie strzałem w dziesiątkę. Przejażdżka Dodge Viperem to był właśnie ich typ. Mimo tego, że na co dzień obcują z różnymi samochodami to 640 konny potwór mocno ich zaintrygował. Wystarczy tylko 3,2 sek. aby na liczniku pojawiła się pierwsza setka. Jest to bardzo imponujący wynik, który na pewno wywołał szeroki uśmiech. Jazda odbyła się na torze w Ułeżu, który znajduje się w odległości 100 km od Warszawy, gdzie zbierają się wszyscy prawdziwi miłośnicy sportów motorowych. Powstał na bazie po wojskowego lotniska. Idealnie nadaje się do wyścigów samochodowych oraz poprawienia umiejętności za kierownicą. Obdarowany był zachwycony po realizacji swojego przejazdu! Zapewniał, że to nie będzie ostatni raz! Niezapomniane emocje i wspomnienia, które pozostają w pamięci na długi czas!

Zamów jazdę próbną!

Lubisz piękne i szybkie samochody? Chcesz się sprawdzić za kierownicą jednego z nich? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie! Zamów voucher i udaj się na pełną emocji jazdę. Jeździmy na profesjonalnych torach rozmieszczonych po całej Polsce! Miasta realizacji: Poznań, Warszawa, Radom, Opole, Gdańsk, Bednary, Toruń, Biała Podlaska, Wrocław. Sprawdź nasze Tory i wybierz ten, który jest najbliżej Ciebie. Zacznij spełniać swoje marzenia!

Sprawdź 399 zł

Jazda Dodge Viper


Sprawdź 199 zł

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Koenigsegg CCX

Lotus Esprit V8