Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Dodge Viper

Jazda Dodge Viper

Przejazd Dodge Viperem

Marzy Ci się jazda za kierownicą samochodu sportowego? A może szukasz idealnego prezentu dla swojego chłopaka? Każdy może udać się na niezapomnianą jazdę Dodge Viperem! Event dopracowany w każdym calu trwa cały dzień. Zabierz ze sobą swoich bliskich, będą mogli podziwiać piękne auta z najwyższej półki. Wszystkie przejazdy samochodowe po torze wyścigowym odbywają się pod czujnym okiem doskonale wyszkolonych instruktorów. Zamów voucher na jazdę Dodge Viperem. Każdy prawdziwy facet powinien stawić czoła jego brutalnej mocy!

Legendarny Dodge Viper

Jazda tak wyjątkowym samochodem, jakim jest Dodge Viper gwarantuje moc ekstremalnych wrażeń! Jest to bardzo unikatowe auto, które swoim wyglądem budzi zachwyt. Gdy tylko zasiądziesz za kierownicą Vipera przekonasz się jak piekielne pokłady mocy kryje w sobie ten pojazd. Wystarczy tylko 3,6 sek., aby na liczniku pojawiła się pierwsza setka. Jest to bardzo imponujący wynik, który wywoła uśmiech na twarzy każdego faceta! Przekonaj się sam, co potrafi Dodge Viper, bądź zamów voucher na prezent i spełnij marzenie bliskiej ci osoby!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: