Tor Koszalin

Auta dostępne na tym torze:

Tor w Koszalinie

Tor wyścigowy Koszalin położony na terenie Motoparku Koszalin zlokalizowanego w centrum Koszalina to doskonałe miejsce do szybkiej i sportowej jazdy. Motopark Koszalin wyposażony w tor kartingowy to idealne miejsce do sprawdzenia się za kierownicą sportowego samochodu. Tor wyścigowy ma 1050 metrów długości i 10 metrów szerokości, a asfaltowa nawierzchnia oraz zakręty jakie znajdują się na torze pozwolą każdemu miłośnikowi sportowych samochodów przetestować ich osiągi i możliwości. Jazdy i szkolenia realizowane w Koszalinie pozwolą na doskonalenie techniki i umiejętności bezpiecznej jazdy. Regularnie na torze kartingowym koszalin odbywają się eventy motoryzacyjne w czasie, których można przejechać się sportowymi samochodami takimi jak Ferrari F430, Lamborghini Gallardo czy też Ford Mustang.

Czytaj więcej


nawierzchnia:asfalt
długość1050 m
szerokość10 m
typtor wyścigowy
zakręty10 (6 lewych, 4 prawych)
najdłuższa prosta200 m
tor koszalin

Tor kartingowy koszalin 

Tor Koszalin zlokalizowany jest w centrum miasta, zaledwie 1 km od centrum handlowego Atrium. Motopark Koszalin to jedno z najciekawszych miejsc do jazdy na torze w Polsce. Oprócz toru wyścigowego na terenie obiektu jest również tor terenowy oraz sekcja gruntowa. Tor kartingowy koszalin to idealne miejsce dla miłośników motoryzacji. Tor złożony z 10 zakrętów - 6 prawych i 4 lewych. Na torze dzięki asfaltowej nawierzchni można w pełni wykorzystać potencjał sportowych samochodów i przeżyć przygodę pełną wrażeń i adrenaliny. Dobra lokalizacja toru pozwala każdemu miłośnikowi motoryzacji sprawdzić swoje zdolności i umiejętności na torze wyścigowym za kierownicą sportowego samochodu. 

Parametry i infrastruktura toru 

Pętla toru Koszalin ma długość 1050 metrów i 10 metrów szerokości. Asfaltowa nawierzchnia toru dostarczy sporo wrażeń podczas jazdy sportowym samochodem. Najdłuższa prosta toru to 200 metrów, a wiele adrenaliny dostarczy również ułożenie toru, na którym jest 10 zakrętów! Na terenie Motoparku Koszalin znajdują się również trybuny, które specjalnie zadaszone oraz sala dydaktyczna i bar. Motopark Koszalin wyróżnia dwie sekcje: szybką i techniczną. Sekcja szybka pozwala na uwolnienie koni mechanicznych na torze i przetestowanie osiągów samochodu. Sekcja techniczna pozwala doskonalić umiejętności kierowania autem. Cały teren Motoparku jest specjalnie ogrodzony, a ogrodzenie to widoczne jest dla kierowców i pieszych którzy poruszają się ulicą Gnieźnieńską. 

Historia toru 

Motopark Koszalin jest najbardziej znanym obiektem sportowo-rekreacyjnym nie tylko w Koszalinie, ale i w Polsce. Lokalizacja Motoparku sprzyja organizacji wielu imprez sportowych i integracyjnych. Motopark Koszalin powstał w celu doskonalenia technik jazdy oraz szkoleń i integracji. Obiekt o powierzchni ok. 5 ha położony w centrum miasta składa się z torów asfaltowego i terenowego, a także z toru do jazdy gokartami. Motopark Koszalin jest dobrze rozbudowanym obiektem do organizowania eventów motoryzacyjnych w dobrej lokalizacji, a każdy tor jaki znajduje się na tym obiekcie daje możliwość dobrego wykorzystania potencjału każdego testowanego na torze samochodu.

Imprezy organizowane na torze Koszalin

Na terenie Motoparku Koszalin odbywają się różne imprezy. Dla miłośników szybkiej i sportowej jazdy organizowane są eventy motoryzacyjne w czasie, których każdy może zrealizować jazdę na torze kartingowym. Oprócz eventów motoryzacyjnych na terenie motoparku odbywają się również drifty, treningi motocyklowe oraz zloty. Na torze wyścigowym realizowane są również różnego rodzaju mistrzostwa i szkolenia. Na terenie Motoparku Koszalin imprezy organizowane są regularnie. Cyklicznie na terenie Motoparku odbywają się również zawody rangi Mistrzów Polski i Pucharu Polski w różnych dyscyplinach. 

Nasza oferta jazd na torze

Tor Koszalin to idealne miejsce dla każdego kto uwielbia sportowe samochody, adrenalinę i szybką jazdę. Specjalnie organizowane eventy motoryzacyjne to wspaniała okazja do zrealizowania jazdy super autem na torze wyścigowym na terenie Motoparku Koszalin. Motoryzacyjne i przeżycia i sportowa jazda w bezpiecznych warunkach to okazja do przetestowania możliwości różnych modeli samochodów! W ofercie znajdziesz przejażdżki różnymi sportowymi modelami samochodów takimi jak Ferrari F430, Nissan GT-R czy też Lamborghini Gallardo.

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej