TOR KOSZALIN

nawierzchniaasfalt
długość1050 m
szerokość10 m
typtor wyścigowy
zakręty10 (6 prawych, 4 lewe)
najdłuższa prosta200 m
tor koszalin

Tor wyścigowy Koszalin

Tor Koszalin zlokalizowany jest w samym centrum Koszalina, zaledwie 1 km od centrum handlowego Atrium. Asfaltowa nawierzchnia toru stwarza doskonałe warunki do szybkiej, sportowej jazdy. Nitka toru liczy 1050 m długości. Szerokość toru waha się w granicach 8-10 metrów. Na trasie toru znajduje się 10 zakrętów, 6 w prawo i 4 w lewo. Zmienna konfiguracja trasy umożliwia tworzenie różnorodnych odcinków. Na terenie Motoparku Koszalin znajdują się zadaszone trybuny, sala dydaktyczna na 30 osób, bar oraz toalety.

Jazda na torze Koszalin

Na torze można wyróżnić sekcje szybką i techniczną. Pierwsza pozwala uwolnić konie mechaniczne i przetestować osiągi auta, druga zaś stwarza możliwość doskonalenia swoich umiejętności kierowania pojazdem. Ze względu na różnice wysokości, ciasne zakręty i szybkie łuki jazda na torze wyścigowym w Koszalinie dostarcza potężnej dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji.

Nasza oferta na torze Koszalin

Tor wyścigowy Koszalin to doskonałe miejsce dla miłośników szybkiej jazdy i prawdziwych motoryzacyjnych emocji. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini, Audi R8 cz Nissan GT-R.

Auta dostępne na tym torze:

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej