Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW
  5. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Modlin

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Modlin

Miejsce realizacji

Tor Modlin, Generała Wiktora Thommee 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW to wyjątkowa motoryzacyjna przygoda pełna adrenaliny i niesamowitych przeżyć. Sprawdź się za kierownicą tych dwóch modeli aut sportowych na profesjonalnym torze wyścigowym i wybierz swojego faworyta!

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to model włoskiej marki Lamborghini,  który cieszył się największą popularnością i odnotował największą sprzedaż. Produkowany był w latach 2003–2013. Przez ten okres czasu powstało aż 14022 egzemplarzy modelu Gallardo. Sercem tego auta sportowego jest silnik V10 o pojemności 5,2 litra, dysponujący mocą 560 KM. To dzięki tym parametrom, od 0 do 100 km/h jest w stanie się rozpędzić w zaledwie 3,4 sekundy!

KTM X-BOW

KTM X-BOW posiada 2-litrowy silnik od Audi, dysponujący mocą 240 koni mechanicznych. To właśnie dzięki niemu, a także niewielkiej wadze, jest w stanie rozpędzić się do pierwszych 100 km/h w 3,7 sekundy!

Model X-BOW wyposażony jest w system kontroli trakcji, elektroniczny program stabilizujący oraz ABS.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

KTM X-BOW

Prędkość maksymalna

315 km/h

220 km/h

Moc

560 KM

240 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

2,0l Turbo

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

3,9s

Tor Modlin

Tor Modlin położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim, około 35 kilometrów na północny-zachód od centrum Warszawy. Jego nowoczesna infrastruktura i doskonała lokalizacja sprawiają, że przyciąga wielu miłośników motoryzacji. Na Torze Modlin znajduje się tor szkoleniowy oraz tor sportowo-treningowy. W skład toru szkoleniowego wchodzi płyta poślizgowa mała, płyta poślizgowa duża, płyta poślizgowa okrągła, a także przeszkody mokre, suche oraz szarpak. Znajduje się na nim także sekcja motocyklowa, plac manewrowy i obszar ze wzniesieniami. Tor sportowo-treningowy ma 1200 metrów długości i 12 metrów szerokości. Plan toru pozwala na wybór wielu wariantów tras, ze względu na liczne zakręty, w związku z czym stopień trudności może zostać dostosowany do umiejętności kierowcy.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana czterech kółek! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, którego asfaltowa nawierzchnia zapewnia perfekcyjną przyczepność do podłoża i komfort podczas jazdy. Przed przystąpieniem do jazdy, weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zakresu zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdów.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Modlin w Warszawie realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia intensywnych opadów, termin realizacji vouchera może ulec zmianie;
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Modlin w Warszawie zależny jest od ilości okrążeń oraz umiejętności uczestnika;
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: