Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW
  5. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Poznań

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007011

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW to gwarancja olbrzymiej dawki adrenaliny, potężnej mocy silników i niesamowitej prędkości. Przekonaj się sam i sprawdź możliwości tych superszybkich samochodów sportowych na profesjonalnym torze wyścigowym!

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to jeden z najpopularniejszych modeli aut sportowych tej luksusowej marki z Sant'Agata. Swoją premierę miał 2003 roku, jako kontynuator Jalpy. Technologia wykonania ramy oraz wielu innych elementów wnętrza zostało zaczerpniętych od marki Audi. Sercem Gallardo jest silnik V10 o pojemności 5,2 litra, dysponujący mocą 560 koni mechanicznych!

KTM X-BOW

KTM X-BOW  to dwumiejscowy samochód sportowy, o budowie charakterystycznej dla modeli aut wyścigowych. Zastosowano w nim włókno węglowe, dzięki czemu pojazd jest ultralekki i posiada niesamowite przyspieszenie. Posiada on 2-litrowy silnik, dysponujący mocą 250 KM, a pierwsze 100 km/h osiąga w zaledwie 3,9 sekundy! 

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

KTM X-BOW

Prędkość maksymalna

315 km/h

220 km/h

Moc

560 KM

240 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

2,0l Turbo

Przyspieszenie do 

100 km/h

3,4s

3,9s

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna to najnowocześniejszy i największy tego typu obiekt w Polsce, położony w Przeźmierowie, około 10 kilometrów od centrum Poznania. Powstał na terenie byłego poznańskiego lotniska Ławica. Tor Poznań, jako jedyny w kraju, otrzymał światową homologację wyścigową FIA oraz europejską UEM. Dzięki temu na jego terenie jest możliwość organizowania profesjonalnych wyścigów samochodowych. Kompleks składa się z toru samochodowo-motocyklowego i toru kartingowego mierzącego 1500 m. Nitka pętli głównej ma 4100 metrów długości i 12 metrów szerokości. Podczas jednego okrążenia na kierowców czeka 14 zakrętów o różnej paraboli oraz długa prosta mierząca 560 metrów, która jest idealnym miejscem do weryfikacji przyspieszenia pojazdów!

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher w formie elektronicznej, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika aut sportowych! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo 

Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym w Poznaniu, którego infrastruktura jest idealnie przystosowana do jazdy superszybkimi samochodami sportowymi. Przed przystąpieniem do jazdy, weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zakresu obsługi pojazdów i zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. 

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Poznań pętla główna realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia intensywnych opadów atmosferycznych, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy;

  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Poznań pętla główna zależny jest od wybranej ilości okrążeń i umiejętności uczestnika;

  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed godziną wskazaną na voucherze.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.