Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW
  5. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Krzywa

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006999

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW to idealny sprawdzian umiejętności technicznych w zakresie prowadzenia aut sportowych w wymagających warunkach, czyli na profesjonalnym torze wyścigowym.

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to model samochodu sportowego, który z założenia miał służyć także jako auto do jazdy na co dzień. Gallardo napędzane jest centralnie umieszczonym silnikiem w układzie V, wyposażonym w 10 cylindrów. Posiada 5,2 litra pojemności oraz dysponuje mocą wynoszącą 560 koni mechanicznych. Od 0 do 100 km/h rozpędza się w zaledwie 3,4 sekundy.

KTM X-BOW

KTM X-BOW to model dwumiejscowego samochodu sportowego, produkowanego przez austriacką firmę motocyklową KTM przy współpracy z Audi, Dallarą oraz Kiska Design. Jego premiera miała miejsce 8 marca 2007 roku, a do produkcji został wprowadzony rok później - w 2008 roku. Model X-BOW to pierwsze auto marki KTM. Producent miał na celu przeniesienie stylistyki i idei stosowanych w ich motocyklach, na samochód sportowy.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

KTM X-BOW

Prędkość maksymalna

315 km/h

220 km/h

Moc

560 KM

240 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

2,0l Turbo

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

3,9s

Tor Krzywa

Tor Krzywa położony jest na terenie dawnego lotniska w miejscowości Osła, w odległości około 100 kilometrów od Wrocławia, tuż przy autostradzie A4 na wysokości Bolesławca. Obiekt ten powstał na terenie dawnego toru wyścigowego Pixers Ring. Miejsce to przyciąga wielu miłośników motoryzacji, ze względu na odbywające się tam liczne eventy, m.in. kursy driftingu, imprezy typu “track day”, jazdy motocyklami, konkursy tuningowe, zawody sprintu i wiele innych. Nitka Toru Krzywa ma 1800 metrów długości oraz od 8 do 16 metrów szerokości. Na trasie znajduje się aż 11 zakrętów o różnej paraboli, a asfaltowa nawierzchnia zapewnia idealną przyczepność do podłoża i komfort podczas jazdy.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher w formie elektronicznej, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana czterech kółek! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW odbywa się podczas eventów motoryzacyjnych, organizowanych na profesjonalnym torze wyścigowym.

Nad bezpieczeństwem podczas jazdy czuwa doświadczony instruktor, który na wstępie przeprowadza krótkie szkolenie z zakresu obsługi pojazdów i zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Krzywa - Wrocław realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Z uwagi na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych, istnieje możliwość zmiany terminu realizacji vouchera;
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Krzywa - Wrocław zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz umiejętności uczestnika;

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.