Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW
  5. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Łódź

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007003

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Wyrusz na spotkanie z ogromną, motoryzacyjną przygodą i przekonaj się, jak to jest usiąść za kierownicą superszybkiego Lamborghini Gallardo oraz KTM X-BOW, czyli bolidu nieposiadającego dachu ani drzwi! Sprawdź swoje umiejętności techniczne na profesjonalnym torze wyścigowym w Łodzi.

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to mały, dwumiejscowy samochód sportowy produkowany w latach 2003–2013. Był on następcą modelu Cala, a także Jalpy. Gallardo jest najlepiej sprzedającym się autem marki Lamborghini (14 022 sprzedanych egzemplarzy). Nazwa auta (Gallardo) pochodzi od słynnej rasy byków, które walczyły w corridach. Słowo „gallardo” oznacza także w języku hiszpańskim „piękny” lub „bohaterski”.

KTM X-BOW

KTM X-BOW to ultralekki samochód sportowy o charakterystycznej konstrukcji szczątkowego nadwozia typu roadster. Wyposażony jest w system kontroli trakcji, elektroniczny program stabilizujący oraz ABS. Z założenia, model X-BOW miał być zarówno torowym autem sportowym oraz pojazdem, który sprawdzi się na co dzień.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

KTM X-BOW

Prędkość maksymalna

315 km/h

220 km/h

Moc

560 KM

240 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

2,0l Turbo

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

3,9s

Tor Łódź

Tor Łódź powstał w 2016 roku, co czyni go jednym z najmłodszych torów wyścigowych w Polsce. Zlokalizowany jest w centralnej części kraju, na przecięciu autostrady A1 i A2 w miejscowości Kiełmina w gminie Stryków k/Łodzi. Na terenie Toru Łódź działa Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. Tor wyścigowy przeznaczony jest zarówno dla samochodów osobowych, motorów jak i gokartów. Nitka Toru Łódź ma 1050 metrów długości, a jej szerokość waha się od 8 do 12 metrów. Na trasie czeka na kierowców 7 zakrętów oraz dłuższa prosta, która idealnie sprawdzi się podczas testowania przyspieszenia pojazdów. Asfaltowa nawierzchnia toru zapewnia idealną przyczepność do podłoża i komfort podczas jazdy.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika szybkich aut sportowych! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez Nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW odbywa się na terenie zamkniętego toru wyścigowego. Wszystkie jazdy odbywają się pojedynczo, w związku z czym nie istnieje ryzyko powstania kolizji z innymi pojazdami. O bezpieczeństwo podczas jazdy dbają doświadczeni instruktorzy, którzy są do dyspozycji kierowców podczas realizacji voucherów.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Łódź realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy, w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych;
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Łódź zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń, poziom doświadczenia kierowcy);

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.