Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW
  5. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Kraków

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006995

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji, to jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW to idealny pomysł dla Ciebie na spędzenie czasu wolnego! Daj się ponieść motoryzacyjnym emocjom i przeżyj niesamowite chwile na profesjonalnym torze wyścigowym w Krakowie.

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to mały, dwumiejscowy samochód sportowy produkowany w latach 2003–2013. Model Gallardo to najlepiej sprzedające się auto marki Lamborghini (do sprzedaży trafiło ponad 14 tysięcy egzemplarzy). Lamborghini Gallardo dwukrotnie (w 2006 i 2009 roki) wygrało plebiscyt Top Gear na „Samochód Marzeń”.

KTM X-BOW

KTM X-BOW to auto torowe posiadające konstrukcję otwartego i ultralekkiego nadwozia.

Została ona wykonana z włókna węglowego, tworzyw sztucznych i lekkich stopów, a silnik o pojemności 2 litrów umieszczono centralnie, przed tylną osią. Dzięki temu, X-BOW ma idealnie rozłożoną masę między przednią a tylną częścią pojazdu.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

KTM X-BOW

Prędkość maksymalna

315 km/h

220 km/h

Moc

560 KM

240 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

2,0l Turbo

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

3,9s

Tor Kraków

Tor Kraków powstał z pasji do motoryzacji i chęci stworzenia wyjątkowego miejsca spotkań dla wszystkich fanów motoryzacji. Inicjatorem budowy tego obiektu był Michał Kościuszko, czyli dwukrotny rajdowy Wicemistrz Świata 2009 i 2011 w klasyfikacji JWRC i PWRC oraz najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy na arenie Mistrzostw Świata. Tor Kraków położony jest około 16 kilometrów od centrum Krakowa, przy drodze krajowej nr 79. Jest to jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce. Na terenie obiektu znajduje się tor samochodowy, trzy płyty poślizgowe, jedyna w Polsce płyta poślizgowa w kształcie litery S oraz płyta poślizgowa „zakręt”. Nitka toru samochodowego ma 1500 metrów długości i 10 metrów szerokości. Podczas jednego okrążenia czeka na kierowców 14 zakrętów oraz prosta o długości 200 metrów, która jest idealnym miejsce do weryfikacji przyspieszenia pojazdów.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika samochodów sportowych! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez Nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW to bezpieczna forma jazdy szybkimi autami sportowymi po profesjonalnym torze wyścigowym, pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Przed przystąpieniem do jazdy, każdy z uczestników bierze udział w krótkim szkoleniu wprowadzającym.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Kraków realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych, istnieje możliwość zmiany terminu jazdy;
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Kraków zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz umiejętności osoby obdarowanej;

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.