Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW
  5. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Jastrząb

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006991

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Przekonaj się na własnej skórze, jak to jest usiąść za kierownicą futurystycznego i superszybkiego Lamborghini Gallardo, a także bolidu z prawdziwego zdarzenia, jakim jest KTM X-BOW!

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to samochód sportowy o drapieżnej sylwetce i ostrej linii świateł. Pod swoją maską skrywa silnik V10 o pojemności 5,2 litra, dysponujący mocą wynoszącą aż 560 koni mechanicznych! Nie ma się więc co dziwić, że od 0 do 100 km/h przyspiesza w zaledwie 3,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to aż 315 km/h!

KTM X-BOW

KTM X-BOW to model bolidu wyposażony w hamulce Brembo z tarczami o średnicy 305 mm (12,0 cala) z przodu i 262 mm (10,3 cala) z tyłu. Pierwotnie KTM planował produkcję 500 sztuk rocznie; jednak ze względu na duży popyt, firma zwiększyła produkcję do 1000 samochodów rocznie i zbudowała nową fabrykę w pobliżu miasta Graz.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

KTM X-BOW

Prędkość maksymalna

315 km/h

220 km/h

Moc

560 KM

240 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

2,0l Turbo

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

3,9s

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb to jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce, który został zbudowany od podstaw z pasji właścicieli do szybkich samochodów. Oddalony jest około 30 kilometrów od Radomia. Tor Jastrząb to ośrodek szkoleniowo-sportowy, który przyciąga wielu miłośników motoryzacji. Można na nim skorzystać z automatycznego systemu nawadniania na płytach poślizgowych oraz kurtyn wodnych, a także jest to idealne miejsce do przetestowania szybkich aut sportowych. Cała nitka Toru Jastrząb ma długość 3,5 kilometra i składa się z części asfaltowej i szutrowej. Do szybkiej jazdy wykorzystywana jest część z nawierzchnią asfaltową, która liczy około 2,5 kilometra. Trasa jest zróżnicowana i bogata w zakręty - jest ich aż 11, o różnym stopniu trudności. Podczas okrążenia czeka na kierowców także 200-metrowa prosta.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana motoryzacji! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego na terenie profesjonalnego toru wyścigowego, którego nawierzchnia zapewnia idealną przyczepność do podłoża i komfort podczas jazdy. Przed przystąpieniem do jazdy przejdziesz krótkie szkolenie z zakresu obsługi pojazdów oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Jastrząb w Radomiu realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Istnieje możliwość zmiany terminu realizacji vouchera, z uwagi na wystąpienie niekorzystnych warunków pogodowych;
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW na Torze Jastrząb w Radomiu zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia;
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed godziną wskazaną na voucherze.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.