Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Pszczółki

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 - Tor Pszczółki

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006956

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od długości wybranego toru, ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Lamborghini Gallardo i Ferrari F430 to dwaj motoryzacyjny giganci. Poczuj ich przyspieszenie oraz prędkość maksymalną, a także delektuj się niesamowitym dźwiękiem silników.

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to dwumiejscowy samochód sportowy produkowany w latach 2003–2013, który jest następcą modelu Cala. Jego nazwa pochodzi od słynnej rasy byków, które walczyły w corridach. Model Gallardo dwukrotnie wygrał plebiscyt Top Gear na „Samochód Marzeń” (w 2006 i 2009 roku). Jego następcą jest model Huracan.

Ferrari F430

Ferrari F430 był pierwszym samochodem sportowym na świecie posiadającym elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy z przełącznikiem przy kierownicy, nazywany „manettino”. Pozwala on na elektroniczne wybranie trybu jazdy oraz kontroli stabilizacji toru jazdy i trakcji, w zależności od warunków na drodze.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Ferrari F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

Moc

560 KM

490 KM

Pojemność silnika

5,2l V10

4,3l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

3,4s

4,0s

Tor Pszczółki

Tor Pszczółki to nowoczesny tor przeznaczony dla samochodów i motocykli położony około 25 kilometrów od Gdańska, należący do Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego - Autodrom Pomorze. Na jego terenie znajduje się najdłuższy na Pomorzu tor kartingowy, tor ziemny oraz plac manewrowy. Nitka Toru wyścigowego ma długość 1050 metrów, a jego szerokość sięga 20 metrów. Podczas jednego okrążenia czeka na kierowców kilka zakrętów o różnym poziomie trudności, a także dłuższa prosta o długości 300 metrów, na której można zweryfikować prędkość pojazdów. Tor został wyposażony w sygnalizację świetlną oraz system pomiaru czasu okrążenia.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez Nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 to możliwość bezpiecznej jazdy superszybkimi samochodami sportowymi w komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zakresu obsługu pojazdów oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. Następnie, wraz z doświadczonym instruktorem, który usiądzie w fotelu pasażera, wybierzesz się na niesamowitą przejażdżkę!

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Pszczółki w Gdańsku realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu realizacji vouchera w związku z wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych (m.in. silne opady deszczu lub gradu);
  • Czas trwania jazdy Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Pszczółki w Gdańsku zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń, poziom doświadczenia kierowcy);
  • Po przyjeździe na Tor Pszczółki, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: