Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Poznań karting

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Poznań karting

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005685

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Kartingowy Poznań

Poczuj na własnej skórze moc włoskiego supersamochodu, wsiadając za kierownicę i ruszając na przejażdżkę Lamborghini Gallardo! Zobacz jakie możliwości oferuje włoski supersamochód podczas przejazdu po pętli kartingowej Toru Poznań! Czy uda Ci się pobić rekord toru?

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to niezapomniana atrakcja, która potrafi pozostać w pamięci na długie lata! Kultowy supersamochód o włoskim rodowodzie generuje imponującą moc 560 KM, które płyną z ogromnego silnika V10 o pojemności przeszło 5 litrów! Parametry jednostki napędowej w połączeniu z doskonałym rozkładem masy i napędem na wszystkie koła sprawiają, że jazda supersamochodem to generator pozytywnych emocji! Wspomnijmy tylko, że Lamborghini osiąga prędkość maksymalną przekraczającą 300 km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu jedynie 3,4 sekundy!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Kartingowy Poznań

Tor Poznań jest największym obiektem wyścigowym spośród wszystkich funkcjonujących na terenie kraju. Tor kartingowy stanowi wyodrębnioną część głównej pętli toru. Trasa posiada asfaltową nawierzchnię i liczy sobie 1480 metrów długości. Pętla kartingowa składa się z kilku długich prostych odcinków, które wzbogaca aż 18 koniecznych do pokonania zakrętów! Miłośników sportów motorowych z pewnością zainteresuje fakt, że Tor Poznań posiada światową homologację FIA, co oznacza, że organizowane są na nim wydarzenia klasy światowej! Przygotowując się do jazdy Lamborghini Gallardo, można więc poczuć się jak profesjonalny kierowca wyścigowy!

Voucher na prezent

Przejażdżka Lamborghini Gallardo za kierownicą to z pewnością ogromna dawka niezapomnianych wrażeń, z których ucieszy się każdy, kto kocha motoryzację! Jeżeli poszukujesz nietuzinkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby, voucher prezentowy na przejazd supersamochodem może być doskonałym pomysłem. Jeżeli zdecydujesz się na zakup, od razu po dokonaniu płatności otrzymasz zamówiony voucher prezentowy w formie elektronicznej na swój adres e-mail, drugą opcją jest zakup vouchera w formie papierowej. Wówczas zostanie on dostarczony pod Twój adres w kopercie prezentowej!

Bezpieczeństwo

Jazda Lamborghini Gallardo na Torze Kartingowym Poznań to w pełni bezpieczna atrakcja, która odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Poznański tor jest wyposażony w nową, równą nawierzchnię, a trasa toru jest odgrodzona od otoczenia barierami energochłonnymi. Przed rozpoczęciem przejazdu uczestnik jest zobowiązany do przejścia szkolenia z zakresu ogólnych zasad bezpieczeństwa oraz podstaw obsługi pojazdu. W trakcie przejazdu samochodowego po torze Poznań w samochodzie poza uczestnikiem będzie znajdować się również profesjonalny instruktor, którego zadaniem będzie dbałość o bezpieczeństwo oraz udzielanie uczestnikowi wskazówek odnośnie efektywnego pokonywania toru.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera na przejazd samochodowy to 365 dni od daty zakupu.
  • Przed rozpoczęciem przejazdu uczestnik jest zobowiązany do wizyty w biurze obsługi w celu dokonania rejestracji.
  • Oczekiwanie na przejazd po torze powinno odbywać się w bezpiecznym miejscu, wyznaczonym do tego celu.
  • W trakcie oczekiwania na swoją kolej przejażdżki uczestnicy mogą obserwować zmagania innych uczestników z pętlą kartingową Toru Poznań.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.