Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Silesia Ring

Jazda KTM X-BOW - Tor Silesia Ring

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005629

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW – Tor Silesia Ring

Adrenalina, duże prędkości, niezapomniana przygoda – to wszystko możesz mieć z naszą pomocą! Wybierz przejażdżkę KTM X-BOW na Torze Silesia Ring i przekonaj się, jak wiele wrażeń może dostarczyć Ci ten niezwykły pojazd. Taka atrakcja znajdzie swoich sprzymierzeńców zarówno u dużych miłośników motoryzacji, jak i osób które chcą podszkolić się z techniki jazdy i nauczyć czegoś nowego. W naszej ofercie odnajdziesz wiele samochodów zapierających dech w piersiach, a gdy zasiądziesz za kierownicą któregoś, o Twoje bezpieczeństwo będzie dbać też wykwalifikowany instruktor.

KTM X – BOW – przejażdżka jako super prezent!

Szkice tego auta zostały ujawnione w 2007 roku, a jego producent jest także znanym austriackim producentem motocykli. Ultralekki, sportowy samochód o charakterystycznej konstrukcji szczątkowego nadwozia typu roadster to świetny wybór dla każdego, kto marzył o przejażdżce bolidem. KTM X-BOW do setki rozpędza się w zaledwie 3,9 sekundy a jego prędkość maksymalna to 220 km/h. Wyposażony w silnik 2,0 TFSI o mocy 240 KM nie pozwoli Ci się nudzić. Aby wsiąść do tego pojazdu, najpierw trzeba wyjąć kierownicę. Ponadto, pozbawiony jest wszelkich wspomagaczy ułatwiających jazdę, dzięki czemu możesz sprawdzić swoje umiejętności bez taryfy ulgowej.

Parametry techniczne KTM X-BOW

DANE TECHNICZNE:

KTM X-BOW

Prędkość max

220 km/h

Silnik

2,0l TFSI

Przyśpieszenie do 100 km

3.9 sekundy

Moc

240 KM

Tor Silesia Ring

Tor Silesia Ring jest świetnie skomunikowany dlatego bez problemu dojedziesz z okolicznych miast – zaledwie 25 km od Opola, 60 km od Gliwic, 60 km od Lublińca i 8 km od autostrady A2. Długość głównej pętli toru wynosi 3636 m i jest to drugi najdłuższy tor wyścigowy w Polsce. Na terenie toru znajduje się obiekt biznesowo-konferencyjny. W najbliższej okolicy toru znajduje się restauracja oraz hotel dla osób zainteresowanych noclegiem. Fanów off roadu ucieszy dostępność profesjonalnego toru przeznaczonego do jazdy terenowej oraz quad cross, a dla pasjonatów spokoju do dyspozycji jest także pole golfowe.

Voucher na prezent

Prezent dla miłośnika czterech kółek wydaje się być czasem trudny do zrealizowania – na szczęście nie z nami! Vouchery na przejażdżkę ucieszą każdego pasjonata. Co więcej, wybierając wariant z klasyczną wysyłką, zapakujemy go w ozdobną kopertę!

Bezpieczeństwo

Podczas wydarzeń na torze istotne jest dla nas bezpieczeństwo! Nasi wykwalifikowani instruktorzy dbają o nie w stu procentach. Tor zabezpieczony jest barierami energochłonnymi, poza tym zastosowano na nim trzy pułapki żwirowe na najcięższych do pokonania odcinkach, aby w razie czego pojazd został sprawnie wyhamowany. Przed przystąpieniem realizacji zostaniesz przeszkolony z zasad panujących w obiekcie i obsługi pojazdu.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi z voucherem i dokonać rejestracji, po czym poczekać na swoją kolej przejazdu.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
  • Dobrze jest zgłosić się chwilę wcześniej przed jazdą – wszystko po to, aby jak najsprawniej wykonać realizację.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.