Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Modlin

Jazda KTM X-BOW - Tor Modlin

Miejsce realizacji

Tor Modlin, Generała Wiktora Thommee 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW - Tor Modlin - Warszawa

Niektóre osoby uważają, iż jazda samochodami posiadającymi współczesne ulepszenia, nie dostarcza odpowiedniej dawki emocji i przyjemności z jazdy. Rozwiązaniem dla nich może być możliwość zajęcia miejsca za kierownicą KTM X-BOW na Torze Modlin - Warszawa. Wystarczy tylko wybrać na naszej stronie odpowiedni voucher i dokonać opłaty. KTM X-BOW pozwoli na sprawdzenie umiejętności prowadzenia szybkiego, sportowego pojazdu bez obawy o swoje bezpieczeństwo.

KTM X-BOW

Niezapomniana dawka euforii, prędkość wciskająca w fotel i możliwość sprawdzenia się na ostrych zakrętach jako kierowca KTM X-BOW. Możesz to wszystko poczuć, jeżeli tylko kupisz nasz voucher na przejazd po Torze Modlin - Warszawa. Bolid KTM X-BOW z pewnością zachwyci cię nie tylko wspaniałym wyglądem, ale także mocnymi parametrami. Pod maską tego pojazdu skrywa się aż 240-konny silnik, nad którym możesz zapanować, siadając na miejscu kierowcy. Poczujesz się niczym na zawodach sportowych, gdzie najlepsze samochody na świecie walczą o pierwsze miejsce.

Parametry techniczne

Dane techniczne:

KTM X-BOW

Moc

240 KM

Przyspieszenie do 100 km

do 100 km/h w 3.9 sekundy

Silnik

2 L

Prędkość max

220 km/h

Tor Modlin - Warszawa

Tor Modlin - Warszawa znajduje się na terenie przepięknego Nowego Dworu Mazowieckiego, ok. 39 k od stolicy naszego kraju, niedaleko Portu Lotniczego Modlin. Obiekt ten stworzono z myślą o wszystkich miłośnikach motoryzacji, którzy pragną przetestować samodzielnie możliwości KTM X-BOW. Otoczony lasem w spokojnej okolicy - ten ultranowoczesny obiekt w swojej ofercie ma organizację eventów motoryzacyjnych, w czasie których każdy zyskuje możliwość poprowadzenia wymienionego wyżej bolidu.

Voucher na prezent

Zamówienia vouchera dokonasz za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie możesz wybrać dogodny dla siebie termin przejazdu KTM X-BOW po Torze Modlin - Warszawa.

Bezpieczeństwo

Za każdym razem, gdy organizowany jest przejazd KTM X-BOW, cały obiekt zostaje zamknięty na potrzeby realizacji i osoby postronne nie mogą wejść na jego teren. Dzięki temu nie ma możliwości zaistnienia niebezpiecznych sytuacji. Ponadto, nad przebiegiem twojej realizacji czuwał będzie znakomicie wyszkolony instruktor, który przed przejazdem, jak również w jego trakcie udzieli ci przydatnych wskazówek. Zanim wsiądziesz za kierownicę KTM X-BOW przejdziesz też odpowiednie szkolenie, co pozwoli ci sprawnie i bezpiecznie prowadzić tego demona prędkości na Torze Modlin - Warszawa.

Jak wygląda realizacja?

Gdy pojawisz się już na Torze Modlin - Warszawa, musisz się udać do punktu obsługi klientów, gdzie pracownik cię zarejestruje. Później pozostanie ci już tylko oczekiwać na przyjście instruktora, krótką instrukcję i możesz śmiało odpalać KTM X-BOW i dostarczyć sobie tym samym niezapomnianych wrażeń.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: