1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Łódź

Jazda KTM X-BOW - Tor Łódź

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW - Tor Łódź

Jazda na miejscu kierowcy KTM X-BOW na Torze Łódź, może być znakomitym prezentem dla każdej osoby, która uwielbia dźwięk mocnego silnika i uczucie przypływu adrenaliny podczas pokonywania każdego zakrętu. Prędkość tego pojazdu potrafi wcisnąć w fotel i zapewnia niezapomniane wrażenia. Aby móc tego doświadczyć, trzeba tylko dokonać na naszej witrynie zamówienia odpowiedniego vouchera.

KTM X-BOW

KTM X-BOW jest typem auta przystosowanego doskonale do sportowej jazdy. Posiada wyłącznie dwa miejsca - dla kierowcy, oraz siedzącego obok niego pasażera. Samochód ten powstał w Austrii przy współudziale firmy Audi. Jest to pierwszy z samochodów KTM. Z założenia miał stanowić odzwierciedlenie stylistyki i idei, jakie firma KTM stosuje w produkowanych przez siebie motocyklach. Swoją premierę KTM X-BOW miał 8 marca 2007 roku, zaś w seryjnej produkcji pojawił się w 2008 roku.

Mimo iż KTM X-BOW, nie może się pochwalić nazbyt opływowym kształtem, bardzo dobrze radzi sobie na Torze Łódź. Jego możliwości pozwalają mu przyspieszać do setki w zaledwie 4 sekundy i rozpędzać się do 220 km/h. Dzieje się tak z uwagi na jego niewielką wagę, która wynosi tylko 790 kg i niewielką jednostkę napędową. Silnik tego pojazdu został wyprodukowany przez markę Audi. Rozwija on zawrotną prędkość dzięki turbodoładowaniu.

Parametry techniczne

Dane techniczne:

KTM X-BOW

Moc

240 KM

Przyspieszenie do 100 km

do 100 km/h w 3.9 sekundy

Silnik

2 L

Prędkość max

220 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w naszym kraju. Można na nim spróbować swoich sił w prowadzeniu KTM X-BOW. Nawierzchnia tego toru została doskonale przygotowana dla chętnych, którzy zechcą przejechać się szybkimi pojazdami i pokonać kilka ostrych zakrętów, bez obawy o swoje bezpieczeństwo.

Voucher na prezent

Voucher na przejazd KTM X-BOW znajdziesz na naszej stronie internetowej. Możesz z niego skorzystać sam, albo podarować go komuś bliskiemu, na przykład z okazji urodzin lub imienin.

Bezpieczeństwo

Każdorazowy event, na którym możesz prowadzić KTM X-BOW na Torze Łódź, odbywa się w odpowiednio przygotowanych, a przede wszystkim bezpiecznych warunkach. Obiekt na czas realizacji jest zamykany, zatem osoby postronne nie będą mogły wejść na jego teren. Nad prawidłowym przebiegiem twojej przejażdżki będzie czuwała grupa specjalistów. Podczas rejestracji, zostanie dla ciebie wyznaczona godzina przejazdu. Zanim jednak zasiądziesz za kierownicą KTM X-BOW, przejdziesz odpowiednie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz instrukcji obsługi wymienionego pojazdu. W czasie realizacji cały czas będzie ci towarzyszył profesjonalny instruktor.

Jak wygląda realizacja?

Kiedy przybędziesz na Tor Łódź, musisz się zarejestrować na przejazd w biurze obsługi klienta. Następnie przejdziesz odpowiednie szkolenie. Później pozostaje ci już tylko oczekiwać na swoją kolej. W tym czasie możesz również obserwować przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: