Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Jastrząb

Jazda KTM X-BOW - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005594

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW - Tor Jastrząb - Radom        

Jazda za kierownicą KTM X-BOW na Torze Jastrząb - Radom, to świetny prezent dla każdego z fanów szybkich samochodów. Jego prędkość wciska w fotel i zapewnia niezapomniane emocje. Wystarczy tylko zamówić na naszej stronie odpowiedni voucher i już można cieszyć się wspaniałą atrakcją.

KTM X-BOW

KTM X-BOW jest modelem dwumiejscowego auta sportowego produkowanego w austriackiej fabryce motocyklowej KTM przy współudziale m.in. marki Audi. To pierwszy samochód wymienionego producenta. Z założenia miał być on przeniesieniem idei i stylistyki, jakie marka KTM stosuje we własnych motocyklach. Premiera KTM X-BOW miała miejsce 8 marca 2007 roku, zaś do produkcji wprowadzono go w roku 2008.

Pomimo niezbyt opływowego kształtu, sportowy KTM X-BOW radzi sobie bardzo dobrze na Torze Jastrząb-Radom. Przyspiesza do setki w niecałe 4 sekundy i może rozpędzić się maksymalnie do 220 km/h. Jest to rezultat jego niewielkiej wagi, która wynosi zaledwie 790 kg i mocnego, ale przy tym niewielkiego silnika. Jednostka napędowa tego pojazdu to silnik TFSI wyprodukowany przez Audi. Dwulitrowa jednostka napędowa rozwija za sprawą turbodoładowania zawrotną prędkość. Moment obrotowy to 310 Nm i silnik osiąga go w przedziale 2000-5500 obrotów na minutę.

Parametry techniczne

Dane techniczne:

KTM X-BOW

Moc

240 KM

Przyspieszenie do 100 km

do 100 km/h w 3.9 sekundy

Silnik

2 L

Prędkość max

220 km/h

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb - Radom to obiekt znajdujący się ok. 30 km od centrum Radomia. Jako jedyny z torów w naszym kraju, został od początku do końca zaprojektowany i wybudowany. Warto także mieć na względzie, iż został on bardzo szybko ogłoszony najnowocześniejszym obiektem tego typu w Polsce. To miejsce spełniające najwyższe wymagania europejskie. Organizowane są tam różnego rodzaju eventy, jak właśnie jazda KTM X-BOW. Doskonale przygotowana nawierzchnia asfaltowa, długość 2400 metrów, jak i obecność wielu zakrętów, pozwalają na sprawdzenie wszystkich możliwości wymienionego pojazdu.

Voucher na prezent

Zakupu Vouchera możesz dokonać poprzez naszą stronę internetową. Jeśli zechcesz, wykorzystaj go sam, albo podaruj go bliskiej ci osobie w ramach prezentu, na przykład na imieniny czy urodziny.

Bezpieczeństwo

Jazda KTM X-BOW odbywa się na terenie zamkniętego Toru Jastrząb - Radom. Idealna nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki organizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych, imprez całodniowych. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa zawsze sztab specjalistów. Jako uczestnik będziesz mieć wyznaczoną kolej swojego przejazdu. Jazdy przebiegają indywidualnie, zatem nie ma możliwości zderzenia się z innym pojazdem. Na miejscu pasażera zawsze siedzi profesjonalny instruktor, który udziela rad kierowcy.

Jak wygląda realizacja?

Najpierw należy ustalić termin realizacji. Po przyjeździe na miejsce zostaniesz zarejestrowany i przejdziesz krótkie szkolenie. Następnie będziesz mógł zasiąść na miejscu kierowcy KTM X-BOW. Masz także możliwość obserwacji realizacji pozostałych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: