Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Bednary

Jazda KTM X-BOW - Tor Bednary

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005582

Miejsce realizacji

Bednary Driving City, Bednary 17, 62-010 Bednary

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW – Tor Bednary

Duże prędkości, szerokie spektrum fantastycznych samochodów i bezpieczeństwo – to kilka z aspektów, które cechują nasze usługi. Jeśli więc kiedykolwiek marzyłeś o przejażdżce szybkim samochodem w kontrolowanych warunkach, nie zastanawiaj się dłużej – kup voucher na jazdę dostępnym w naszej ofercie KTM X-BOW i przeżyj niezapomnianą przygodę! Gwarantujemy, że zakochasz się w takiej rozrywce już od pierwszych chwil, co więcej – możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która będzie przyglądać się Twoim poczynaniom.

Poczuj się jak w bolidzie dzięki KTM X-BOW

To, że KTM X-BOW wygląda spektakularnie to jedno, ale drugie to jego intrygujące osiągi. Ten lekki potwór posiada silnik 2,0l TSFI, o mocy 240 KM, co pozwala na rozpędzenie się do setki w zaledwie 3,9 sekundy. Jego prędkość maksymalna natomiast, to 220 km/h, co przy gabarytach KTM X-BOW jest również imponujące. Jednocześnie poziom adrenaliny podczas jazdy jest aż nadto wysoki – pojazd pozbawiony jest wszelkich systemów ułatwiających jazdę, dlatego masz okazję sprawdzić swoje umiejętności w stu procentach. Nie musisz się jednak obawiać, nad bezpieczeństwem i komfortem jazdy czuwać będzie wykwalifikowany instruktor. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by poczuć się jak prawdziwy kierowca bolidu – nie wahaj się. Wykup voucher i baw się świetnie!

Parametry techniczne KTM X-BOW

DANE TECHNICZNE:

KTM X-BOW

Prędkość max

220 km/h

Silnik

2,0l TFSI

Przyśpieszenie do 100 km

3.9 sekundy

Moc

240 KM

Tor Bednary – okolice Poznania i Gniezna

Tor Bednary zlokalizowany jest około 35 kilometrów od centrum Poznania – zbudowany został na płycie dawnego lotniska, co powoduje, że nawierzchnia jest naprawdę rewelacyjnej jakości. Do budowy toru wykorzystano główny pas startowy, oraz drogi kołowania. Miejsce pozwala na rozmaite treningi zarówno w ciasnych, technicznych sekcjach, ale i też testowania prędkości na długich prostych odcinkach. Oprócz toru wyścigowego w obiekcie znajduje się tor gokartowy, tor szkoleniowy, trasy off-road, a do dyspozycji przeznaczone zostały także nawadniane płyty poślizgowe, kurtyny wodne, oraz wzniesienie wyposażone w przeszkody. Na terenie znajduje się także baza hotelowa, trzy sale wykładowe, warsztat mechaniczny i myjnia samochodowa. Do dyspozycji uczestników jest także restauracja. W tym miejscu organizowane są także rozmaite imprezy motoryzacyjne, np. Power Stage Bednary.

Voucher na prezent

Jeśli ktoś z Twoich bliskich ma niedługo urodziny, imieniny, lub inną okazję, podczas której może być obdarowany przez Ciebie prezentem – zafunduj mu voucher na przejażdżkę pojazdem z naszej bazy! Jeśli jest miłośnikiem dobrych wrażeń, a jednocześnie ucieszy się, że dbasz o jego bezpieczeństwo – nie wahaj się. Wybierając wariant wysyłkowy, voucher zapakujemy w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Podczas realizacji tor jest zamknięty na jej potrzeby, aby zapewnić jak największy komfort jazdy. Przed przystąpieniem do atrakcji, uczestnicy zostają przeszkoleni z obsługi pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa, ponadto przez cały czas czuwa instruktor. Zasiądzie on na miejscu pasażera i z pewnością będzie trzymać rękę na pulsie, dodatkowo przekazując cenne wskazówki, które być może przydadzą Ci się w przyszłości!

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji, następnie czekamy na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.
  • Dobrze jest zgłosić się chwilę wcześniej przed jazdą – wszystko po to, aby jak najsprawniej wykonać realizację.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.