Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Dodge Viper
  5. Jazda Dodge Viper - Tor Jastrząb

Jazda Dodge Viper - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004885

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Dodge Vipera na Torze Jastrząb

Jazda na fotelu kierowcy Dodge'a Vipera to prezent, którego realizacja na długo pozostanie w pamięci. Realizacja odbywa się na torze Jastrząb podczas imprezy motoryzacyjnej. Tego typu wydarzenia są doskonałą okazją, by móc na żywo zobaczyć inne sportowe samochody oraz podziwiać zmagania pozostałych kierowców. Za kierownicą Dodge'a Vipera zasiądzie posiadacz vouchera, a na miejscu pasażera doświadczony instruktor.

Dodge Viper

Dodge Viper to dzieło amerykańskiego przemysłu samochodowego. Jego unikalny design stale zachwyca nie tylko pasjonatów motoryzacji. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety marzą o tym, by usiąść na jego fotelu, zwłaszcza na miejscu kierowcy. Jazda Dodge Viper gwarantuje niezapomniane wrażenia! Samochód był produkowany w trzech generacjach od 1991 do 2017 roku. Rozpędzenie się do pierwszej setki zajmuje zaledwie 3,6 sekundy! To jednak nie wszystko, co kryje Dodge Viper.                                         

Parametry techniczne

  • silnik: V10

  • pojemność: 8.4 l

  • moc: 640 KM

  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s

  • prędkość maksymalna: 340 km/h

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb to profesjonalny obiekt sportowy zajmujący powierzchnię ponad 20 ha, zlokalizowany ok. 24 km od Radomia. Znany też pod nazwą „Autodrom Jastrząb” to nie tylko tor wyścigowy, lecz także szczególne miejsce, w którym każdy może ćwiczyć swoje umiejętności, korzystając z placu szkoleniowo-treningowego. Oprócz tego, tor Jastrząb spełnia wszelkie europejskie standardy. Długość toru liczy 2,4 km a szerokość 10 m. Takie parametry sprawiają, że jazda jest zarówno przyjemna, jak i płynna. 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem Viperem realizowana jest podczas wydarzenia motoryzacyjnego organizowanego na zamkniętym torze. Nad bezpieczeństwem czuwa sztab przeszkolonych ludzi, a każdy przejazd odbywa się indywidualnie, według określonej kolejki, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym pojazdem. Miejsce pasażera zajmuje instruktor. Zanim kierowca uruchomi samochód, instruktor zapozna uczestnika z pojazdem oraz przedstawi obowiązujące na torze reguły i zasady bezpieczeństwa. Następnie z fotela pasażera będzie dbać o prawidłowy i bezpieczny przebieg atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.