Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Dodge Viper
 5. Jazda Dodge Viper - Tor Łódź

Jazda Dodge Viper - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004897

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Dodge Viper na Torze Łódź

Prowadzenie Dodge'a Vipera to atrakcja, która spodoba się każdemu miłośnikowi sportowych samochodów, lecz nie tylko! Przejażdżka odbywa się na zamkniętym torze Łódź, w trakcie imprezy motoryzacyjnej. Tego typu wydarzenia są świetną okazją do oglądania na żywo innych sportowych samochodów i zmagań pozostałych kierowców. Na miejscu kierowcy Dodge'a Vipera zasiądzie posiadacz vouchera, a miejsce pasażera zajmie doświadczony instruktor.

Dodge Viper

Dodge Viper to klasyka, o której marzą wielbiciele amerykańskiej motoryzacji. Zarówno jego  design, jak i parametry budzą szczere zainteresowanie pojazdem. Przejażdżka nim dostarcza ogromnych emocji! Warto dodać, że Dodge Viper powstawał w trzech generacjach od 1991 do 2017 roku. Osoba obdarowana prezentem zasiądzie za kierownicą modelu, który potrzebuje tylko 3,6 sek. do pierwszej setki! To oczywiście nie wszystko, co ma do zaoferowania ten samochód.

Parametry techniczne

 • silnik: V10

 • pojemność: 8.4 l

 • moc: 640 KM

 • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s

 • prędkość maksymalna: 340 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź to jeden z najmłodszych obiektów w kraju. Powstał w 2016 roku na przecięciu autostrady A1 i A2 w pobliżu węzła Stryków, przy DK71. Jego dogodna lokalizacja w centralnej części Polski, zapewnia świetny dojazd wszystkim zainteresowanym motoryzacyjnymi eventami organizowanymi na torze. Tor Łódź przeznaczony jest głównie do jazdy samochodami osobowymi, ale jeżdżą po nim również motocykle i gokarty.  Na terenie obiektu funkcjonuje Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, zatem oferta motoparku sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Różnica poziomów na torze to aż 6,5 m! Sama nitka mierzy 1,05 km, a szerokość wynosi od 8 do 12 m. Mimo krótkiej długości, jest on bardzo zróżnicowany i zapewnia niezapomnianą zabawę.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem Viperem odbywa się w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.  Przejazd jest realizowany podczas imprezy motoryzacyjnej, nad której organizacją i bezpieczeństwem czuwa sztab doświadczonych specjalistów. Eventy motoryzacyjne odbywają się w okresie wiosenno-letnim się na zamkniętym torze wyścigowym, a każda przejażdżka odbywa się indywidualnie, w wyznaczonej kolejności. Dzięki temu nie ma ryzyka kolizji z innym pojazdem. W jeździe bierze udział instruktor, który z fotela pasażera czuwa nad prawidłowym przebiegiem atrakcji i udziela cennych rad kierującemu. 

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.