Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Dodge Viper
 5. Jazda Dodge Viper - Tor Poznań

Jazda Dodge Viper - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004905

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Dodge Viper na Torze głównym w Poznaniu

Możliwość poprowadzenia Dodge'a Vipera to okazja, by na własnej skórze sprawdzić jego osiągi. Prezent przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi sportowych samochodów i nie tylko. Jazda za kierownicą odbywa się na torze głównym w Poznaniu podczas imprezy motoryzacyjnej. Tego typu wydarzenia stanowią świetną okazję, aby na żywo zobaczyć inne sportowe samochody i zmagania pozostałych kierowców. Za kierownicą Dodge'a Vipera zasiądzie osoba obdarowana, a miejsce pasażera zajmie doświadczony instruktor.

Dodge Viper

Dodge Viper to prawdziwa perełka wśród amerykańskiej motoryzacji. Samochód imponuje zarówno swoim charakterystycznym sportowym designem, jak i parametrami. Produkowano go w latach 1991-2017. Jazda za jego kierownicą gwarantuje niezapomniane wrażenia! Model, którym będzie realizowana jazda po torze, potrzebuje zaledwie 3,6 sek. do pierwszej setki! To jednak nie wszystko, co potrafi ten samochód! Czym jeszcze zaskoczy Dodge Viper? Najlepiej przekonać się na własnej skórze.

Parametry techniczne

 • silnik: V10

 • pojemność: 8.4 l

 • moc: 640 KM

 • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s

 • prędkość maksymalna: 340 km/h

Tor Główny Poznań

Tor główny w Poznaniu to największy obiekt tego typu w Polsce. Jego nitka liczy 4100 m i stwarza doskonałe możliwości do szybkiej jazdy sportowym autem. Tor główny w Poznaniu położony jest na terenie dawnego lotniska Ławica. To właśnie tu byli różni znani kierowcy, np. Lewis Hamilton czy Michael Schumacher. Profesjonalna i rozbudowana infrastruktura obiektu oraz bogata oferta sportowych imprez sprawiają, że tor bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych torów wyścigowych w kraju.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem Viperem jest realizowana podczas imprezy motoryzacyjnej na zamkniętym torze wyścigowym. To duże wydarzenie, a nad bezpieczeństwem realizacji czuwa sztab wyszkolonych ludzi. Obok uczestnika, który usiądzie na fotelu kierowcy, będzie siedział doświadczony instruktor — na fotelu pasażera. Przed realizacją uczestnik zostanie zapoznany z samochodem oraz obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Stan techniczny nawierzchni oraz aktualne przeglądy obiektu zapewniają bezpieczną jazdę. Oprócz tego każdy przejazd odbywa się według ustalonej kolejności, dzięki czemu nie dochodzi do kolizji z innymi samochodami.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.