Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Dodge Viper
 5. Jazda Dodge Viper - Tor Krzywa

Jazda Dodge Viper - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004893

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Dodge Viper na Torze Krzywa

Jazda za kierownicą sportowego Dodge'a Vipera to prezent, którego realizacja na długo pozostanie w pamięci. Prezent przypadnie do gustu każdemu pasjonatowi amerykańskiej motoryzacji i sportowych samochodów. Przejażdżka odbywa się na torze Krzywa podczas imprezy motoryzacyjnej. Miejsce kierowcy zajmuje osoba obdarowana prezentem, a na fotelu pasażera zasiądzie doświadczony instruktor. Po zrealizowaniu swojego przeżycia, można pozostać na terenie obiektu i brać udział w obserwacji zmagań innych uczestników.

Dodge Viper

Dodge Viper to znana ikona amerykańskiej motoryzacji. Auto zachwyca zarówno swoim wyglądem, jak i możliwościami. Dodge skradł serca nie tylko mężczyznom interesującym się motoryzacją, lecz także miłośniczkom szybkich samochodów. Dodge Viper był produkowany w trzech generacjach od 1991 do 2017 roku. Egzemplarz, którym będzie realizowana przejażdżka na miejscu kierowcy wymaga jedynie 3,6 sek. do pierwszej setki! Co jeszcze skrywa pod maską ten samochód? Najlepiej przekonać się na własnej skórze!

Parametry techniczne

 • silnik: V10

 • pojemność: 8.4 l

 • moc: 640 KM

 • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s

 • prędkość maksymalna: 340 km/h

Tor Wrocław-Krzywa

Tor Krzywa znajduje się w miejscowości Osła, przy autostradzie A4, w pobliżu Wrocławia, Bolesławca i Legnicy. To miejsce, w którym każdy miłośnik motoryzacji będzie mógł spróbować swoich sił za kierownicą wybranego auta podczas imprezy motoryzacyjnej. Cały kompleks zajmuje powierzchnię 10 ha, przyciągając miłośników motoryzacji licznymi wydarzeniami sportowymi i motoryzacyjnymi, szkoleniami z driftingu oraz innymi spotkaniami o charakterze rekreacyjnym. Długość nitki Toru Krzywa to 1,8 km, a szerokość od 8 do 12 metrów. Konfiguracja zapewnia świetną zabawę, głównie dzięki zakrętom, których jest aż 11!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem Viperem jest realizowana podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego na torze wyścigowym, zamkniętym na potrzeby organizacji. Nad bezpieczeństwem i atmosferą czuwa grupa profesjonalistów, a każdy przejazd realizowany jest w obecności instruktora i według ściśle określonej kolejności. Przed jazdą, instruktor przeprowadza krótkie szkolenie i informuje o zasadach bezpieczeństwa oraz regułach obowiązujących na torze. Natomiast w trakcie jazdy udziela cennych wskazówek kierującemu. Dzięki temu, że przejazdy autami odbywają się indywidualnie, ryzyko kolizji z innym pojazdem jest praktycznie wykluczone.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.