Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Dodge Viper
  5. Jazda Dodge Viper - Tor Kraków

Jazda Dodge Viper - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004889

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Dodge Viper na Torze Kraków

Czym zaskoczyć miłośnika amerykańskiej motoryzacji? Przejażdżką za kierownicą Dodge Vipera na miejscu kierowcy! Prowadzenie Dodge'a Vipera to prezent, który spodoba się każdemu miłośnikowi sportowych samochodów. Przejażdżka jest realizowana na torze Kraków podczas imprezy motoryzacyjnej. Za kierownicą Dodge'a Vipera zasiądzie posiadacz vouchera, a miejsce pasażera zajmie doświadczony trener. Po zakończonej przejażdżce uczestnik będzie mógł pozostać na terenie obiektu.

Dodge Viper

Dodge Viper to dopracowany w każdym calu supersamochód. Uwielbiają go miłośnicy amerykańskiego designu i dużych prędkości. Przejazd na miejscu kierowcy 

to gwarancja niezapomnianych wrażeń!  Dodge Viper był produkowany w trzech generacjach od 1991 do 2017 roku. Uczestnik usiądzie za kierowcą auta, które potrzebuje tylko 3,6 sek. do pierwszej setki! Czym jeszcze zaskoczy Dodge Viper? Najlepiej przekonać się na własnej skórze!

Parametry techniczne

  • silnik: V10

  • pojemność: 8.4 l

  • moc: 640 KM

  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s

  • prędkość maksymalna: 340 km/h

Tor Kraków

Tor Kraków to jeden z najnowocześniejszych kompleksów motoryzacyjnych w Polsce. Odpowiednio przygotowana infrastruktura stwarza możliwość, aby w tym miejscu organizowano szkolenia oraz innego rodzaju imprezy motoryzacyjne. Moto Park Kraków oprócz profesjonalnego toru sportowo-szkoleniowego posiada trzy płyty poślizgowe, w tym jedyną w kraju płytę poślizgową w kształcie łuku i litery S. Jego nitka liczy 1,5 km długości i 10 m szerokości. Odpowiednio przygotowana nawierzchnia toru stwarza idealne warunki do jazdy, a konfiguracja pozwoli w pełni wykorzystać potencjał sportowych samochodów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem Viperem odbywa się w bezpiecznych warunkach podczas imprezy motoryzacyjnej organizowanej na zamkniętym torze. Każdy posiadacz vouchera ma wyznaczoną kolej przejazdu, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na fotelu pasażera zasiada doświadczony instruktor, który stale czuwa nad przebiegiem atrakcji. Zanim uczestnik ruszy na tor, zostanie zapoznany z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa na torze. Oprócz tego, odpowiednio przygotowana nawierzchnia toru pozwala skupić się na jeździe i bezpiecznie rozwijać wysokie prędkości.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.