Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevrolet Corvette C7
  5. Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Toruń

Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Toruń

Miejsce realizacji

Moto Park Toruń, ul. Łukasiewicza 66, Toruń

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevrolet Corvette C7 na Torze w Toruniu

Jazda za kierownicą Chevroleta Corvette C7 na Torze Toruń to niespodzianka, która zadowoli każdego miłośnika supersamochodów. Osoba obdarowana voucherem samodzielnie prowadzi auto, a na miejscu pasażera usiądzie doświadczony instruktor. Z tego miejsca będzie dbał o prawidłowy przebieg atrakcji i udzielał kierowcy cennych rad. Przejazd na torze wyścigowym w Toruniu jest realizowany podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego. Po przejażdżce posiadacz vouchera może obejrzeć inne auta i obserwować zmagania pozostałych kierowców. Aby wziąć udział w atrakcji, należy mieć aktualne prawo jazdy kategorii B i wcześniejszą rezerwację.

Chevrolet Corvette C7

Chevrolet Corvette C7 to samochód, który swoją sportową sylwetką przyciąga spojrzenia.  Jazda nim jest płynna i dostarcza niezapomnianych emocji. To prawdziwy amerykański sen z silnikiem V8 o pojemności 6,2 litra, który generuje moc 450 KM i potrafi rozpędzić się do pierwszej setki zaledwie w 3,6 sekundy! Imponujące parametry najlepiej przetestować podczas eventu motoryzacyjnego na prawdziwym torze wyścigowym.

Parametry techniczne

  • silnik: V8
  • pojemność: 6.2 l
  • moc: 450 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s
  • prędkość maksymalna: 330 km/h

Tor Toruń

Tor w Toruniu położony jest na 20 hektarach powierzchni. Znajduje się tu infrastruktura przeznaczona zarówno do nauki jazdy, jak i organizacji różnego rodzaju imprez motoryzacyjnych. Długość toru wynosi 1050 metrów, a betonowa nawierzchnia i 12-metrowa szerokość jezdni stwarzają doskonałe warunki do szybkiej jazdy. Najdłuższa prosta ma długość 100 metrów i pozwala sprawdzić przyspieszenie samochodu. Oprócz toru wyścigowego, do dyspozycji uczestnika jest również bogate zaplecze rozrywkowe i gastronomiczne.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Corvette C7 odbywa się podczas wydarzenia motoryzacyjnego na profesjonalnym torze wyścigowym, który jest zamknięty na potrzeby wydarzenia. Nad bezpieczeństwem i całym przedsięwzięciem czuwa przeszkolona kadra. Każdy przejazd odbywa się według określonej kolejności, dzięki temu nie dochodzi do kolizji z innymi samochodami. Zanim uczestnik ruszy, zostanie zapoznany z obowiązującymi na torze zasadami bezpieczeństwa i regulaminem. Podczas realizacji, na fotelu pasażera zasiada instruktor, który będzie czuwać nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: