Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevrolet Corvette C7
  5. Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Łódź

Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004777

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Corvette C7 na Torze wyścigowym w Łodzi

Jazda za kierownicą Chevroleta Corvette C7 na torze wyścigowym w Łodzi to okazja, by poczuć się jak kierowca wyścigowy. Przejażdżka odbywa się na zamkniętym torze, w trakcie imprezy motoryzacyjnej. Tego typu wydarzenia stwarzają możliwość do oglądania na żywo innych sportowych samochodów i zmagań pozostałych kierowców. Na miejscu kierowcy  Chevroleta Corvette C7 zasiądzie posiadacz vouchera, a miejsce pasażera zajmie doświadczony instruktor.

Chevrolet Corvette C7

Chevrolet Corvette C7 to sportowej klasy samochód, który swoją agresywną sylwetką przyciąga spojrzenia. Przejazd w roli kierowcy jest niezwykle przyjemnym doświadczeniem i dostarcza niezapomnianych emocji. Ukryty pod maską silnik V8 o pojemności 6,2 litra, który generuje moc 450 KM, potrafi rozpędzić pojazd do pierwszej setki zaledwie w 3,6 sekundy! Potencjał modelu C7 najlepiej przetestować podczas eventu motoryzacyjnego na prawdziwym torze wyścigowym.

Parametry techniczne

  • silnik: V8
  • pojemność: 6.2 l
  • moc: 450 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s
  • prędkość maksymalna: 330 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź powstał w 2016 roku na przecięciu autostrady A1 i A2 w pobliżu węzła Stryków, przy DK71. Jego dogodna lokalizacja w centralnej części Polski zapewnia świetny dojazd wszystkim zainteresowanym motoryzacyjnymi eventami organizowanymi na torze. Na terenie obiektu odbywają się głównie jazdy supersamochodami, szkolenia motocyklowe oraz przejazdy gokartami. Funkcjonuje tu także Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, zatem oferta motoparku sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Różnica poziomów na torze to aż 6,5 m! Sama nitka mierzy 1,05 km, a szerokość wynosi od 8 do 12 m.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Corvette C7 jest realizowana podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego na zamkniętym torze wyścigowym. Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwa sztab profesjonalistów, a każda jazda realizowana jest w obecności instruktora i według określonej kolejności. Instruktor informuje przed jazdą o zasadach bezpieczeństwa, a w trakcie jazdy udziela wskazówek kierującemu. Dzięki temu, że przejazdy autami odbywają się indywidualnie, ryzyko kolizji z innym pojazdem jest wykluczone.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.