Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevrolet Corvette C7
  5. Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Pszczółki

Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Pszczółki

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004793

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevrolet Corvette C7 – Tor Pszczółki - Gdańsk

Przejazd za kierownicą Chevroleta Corvette C7 to wyjątkowa okazja, by sprawdzić swoje możliwości jezdne i wziąć udział w całodniowym wydarzeniu motoryzacyjnym. Atrakcja odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym. Podczas realizacji miejsce pasażera zajmie doświadczony instruktor. Aby poprowadzić samochód, należy mieć aktualne prawo jazdy kategorii B.

Chevrolet Corvette C7

Chevrolet Corvette C7 to istna perełka marki produkowanej przez amerykański koncern General Motors. Model zwraca uwagę agresywną stylistyką i osiągami, które można porównać do możliwości bolidów. Corvette C7 pod maską kryje silnik V8 i specjalny system automatycznego wyłączania pracy czterech z ośmiu cylindrów, w trakcie jazdy z niewielką prędkością. Auto rozpędza się do seki w 3,6 sekundy, a w zakrętach osiąga przeciążenia wynoszące ponad 1G! Jego maksymalna prędkość wynosi 330 km/h.

Parametry techniczne

  • silnik: V8
  • pojemność: 6.2 l
  • moc: 450 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s
  • prędkość maksymalna: 330 km/h

Tor Pszczółki

Tor Pszczółki położony jest ok. 25 km od Gdańska i zajmuje powierzchnię 8 ha. Oprócz profesjonalnego toru wyścigowego, na terenie kompleksu sportowego znajduje się także tor kartingowy i plac manewrowy. Długość pętli wynosi 1,05 km, a szerokość 10 m. Jazdę urozmaicają liczne wzniesienia, zakręty i długie proste. Tor Pszczółki wyposażony jest również w sygnalizację świetlną i system pomiaru czasu, którego precyzyjność zachęca do osiągania lepszych wyników.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Corvette C7 odbywa się w bezpiecznych warunkach, na zamkniętym torze wyścigowym. Każdy przejazd ma wyznaczoną kolejność, więc na torze nie dochodzi do kolizji z innymi uczestnikami. Przed jazdą uczestnik odbywa krótkie szkolenie, podczas którego zostaje zapoznany z obowiązującymi na torze zasadami bezpieczeństwa i regulaminem, którego należy bezwzględnie przestrzegać. Podczas jazdy na fotelu pasażera zasiada doświadczony instruktor, który nadzoruje przejazd.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.