Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevrolet Corvette C7
  5. Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Poznań

Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004785

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Corvette C7 na Torze Głównym w Poznaniu

Jazda za kierownicą Chevroleta Corvette C7 na Torze Głównym w Poznaniu to wyjątkowa okazja, aby poprowadzić auto na najdłuższym torze wyścigowym w Polsce. Osoba obdarowana voucherem poprowadzi model C7, a po zrealizowanej przejażdżce może pozostać na imprezie motoryzacyjnej, która najczęściej jest wydarzeniem całodniowym. Podczas jazdy miejsce pasażera zajmie doświadczony instruktor, który będzie nadzorował realizację.

Chevrolet Corvette C7

Chevrolet Corvette C7 to pojazd o bogatym wyposażeniu i ekskluzywnym wnętrzu, które

zostało stworzone przy użyciu włókna węglowego, aluminium i ręcznie wykonanych elementów skórzanych. W modelu C7 zastosowano zaawansowane technologie m.in. selektor trybu jazdy, który oferuje pięć trybów pracy, dostosowujących jedno z kilkunastu różnych ustawień pojazdu do potrzeb kierowcy. Ukryty pod maską silnik V8 i mocy 450 KM rozpędza auto do seki w 3,6 sekundy!

Parametry techniczne

  • silnik: V8
  • pojemność: 6.2 l
  • moc: 450 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s
  • prędkość maksymalna: 330 km/h

Tor Główny Poznań

Tor główny w Poznaniu to jeden z najdłuższych torów w Polsce, którego nitka wynosi 4100 metrów długości. Na tym torze jeździli znani kierowcy, tacy jak Lewis Hamilton czy Michael Schumacher. Nie bez powodu więc obiekt przyciąga tłumy odwiedzających. Dodatkowym atutem tego miejsca jest ciekawa konfiguracja toru i rozbudowana infrastruktura obiektu. Liczne imprezy motoryzacyjne stwarzają okazję, by przetestować swoje możliwości jezdne.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Corvette C7 odbywa się podczas imprezy motoryzacyjnej, na zamkniętym torze wyścigowym. Bezpieczeństwo zapewniają wyszkoleni ludzie, odpowiednie warunki panujące na torze oraz doskonała organizacja imprezy. W jeździe udział bierze instruktor, który dba o bezpieczny i prawidłowy przebieg atrakcji. Przed realizacją zapoznaje uczestnika z samochodem oraz obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Oprócz tego, każdy przejazd odbywa się według ustalonej kolejności, dzięki czemu nie dochodzi do kolizji z innymi samochodami.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.