Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevrolet Corvette C7
  5. Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Jastrząb

Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004765

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevrolet Corvette C7 na Torze Jastrząb koło Radomia

Przejazd za kierownicą Chevroleta Corvette C7 na wyścigowym Torze Jastrząb to spełnienie marzeń wielbicieli Chevroleta. Jazda odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego w sezonie wiosenno-letnim. Tego typu wydarzenia są świetną okazją, by móc na żywo zobaczyć inne supersamochody oraz podziwiać zmagania pozostałych kierowców. Posiadacz vouchera prowadzi auto, a na fotelu pasażera zasiada doświadczony instruktor. Aby wziąć udział w atrakcji, należy mieć aktualne prawo jazdy kategorii B.

Chevrolet Corvette C7

Chevrolet Corvette C7 to sportowy samochód porównywalny osiągami do bolidów. Łączy w sobie zalety sportowego i luksusowego pojazdu. Doskonale trzyma się nawierzchni toru, a więc poradzi sobie podczas szybkiej jazdy nawet w wąskich zakrętach. Pojemny silnik V8 generuje moc 450 KM i potrafi rozpędzić bestię do pierwszej setki zaledwie w 3,6 sekundy! Jego prędkość maksymalna wynosząca 330 km/h robi wrażenie.

Parametry techniczne

  • silnik: V8
  • pojemność: 6.2 l
  • moc: 450 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s
  • prędkość maksymalna: 330 km/h

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb położony jest na terenie profesjonalnego obiektu sportowego o powierzchni ponad 20 ha, ok. 24 km od Radomia. Tor, znany również pod nazwą Autodrom Jastrząb, pozwala ćwiczyć kierowcom swoje umiejętności, a w okresie wiosenno-letnim zapewnia sportową zabawę w trakcie imprez motoryzacyjnych. Oprócz tego, tor Jastrząb spełnia wszelkie europejskie standardy. Jego długość wynosi 2,4 km a szerokość 10 m. Takie parametry sprawiają, że jazda jest zarówno przyjemna, jak i płynna.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Corvette C7  jest realizowana w kontrolowanych warunkach na torze wyścigowym. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia przeszkolona i doświadczona kadra oraz instruktor, którzy podczas jazdy zajmuje miejsce pasażera. Każda realizacja odbywa się według określonej kolejności, dzięki temu nie dochodzi do kolizji z innymi pojazdami. Zanim uczestnik depnie pedał gazu, zapozna się z obowiązującymi na torze zasadami bezpieczeństwa i regulaminem, którego należy bezwzględnie przestrzegać.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.