Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevrolet Corvette C7
  5. Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Kraków

Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004769

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevrolet Corvette C7 na Torze Kraków

Przejazd za kierownicą Chevroleta Corvette C7 w Krakowie to niezapomniane przeżycie.

Posiadacz vouchera może na własnej skórze przetestować możliwości tego samochodu. Podczas eventu motoryzacyjnego, na którym odbywają się przejazdy, uczestnik ma okazję zobaczyć też inne supersamochody. Jazda Chevroletem Corvette C7 odbywa się na miejscu kierowcy, a na fotelu pasażera zasiada doświadczony instruktor — najczęściej jest to kierowca rajdowy.

Chevrolet Corvette C7

Chevrolet Corvette C7 to popisowy model marki, produkowany przez General Motors. Wnętrze stworzono wykorzystując włókna węglowe, aluminium i ręcznie wykonane elementy skórzane. Model C7 ma świetną przyczepność podczas rozwijania szybkich prędkości, a wchodząc w zakręt można odczuć przeciążenie 1G. Umieszczony pod maską silnik V8 i mocy 450 KM rozpędza auto do setki w 3,6 sekundy.

Parametry techniczne

  • silnik: V8
  • pojemność: 6.2 l
  • moc: 450 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s
  • prędkość maksymalna: 330 km/h

Tor Kraków

Tor Kraków to bez wątpienia jeden z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce. Dopracowana infrastruktura pozwala na organizowanie szkoleń, a także różnego rodzaju imprez okolicznościowych o charakterze motoryzacyjnym. Moto Park Kraków dysponuje również trzema płytami poślizgowymi, w tym jedyną w kraju płytą poślizgową w kształcie łuku i litery S. Długość pętli toru wyścigowego liczy 1,5 km długości i 10 m szerokości. Liczne zakręty i proste pozwalają w pełni wykorzystać możliwości sportowych samochodów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Corvette C7 to atrakcja realizowana w bezpiecznych warunkach podczas imprezy motoryzacyjnej organizowanej na zamkniętym torze. Każdy z uczestników ma wyznaczoną kolej przejazdu, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym pojazdem. Na miejscu pasażera zasiada doświadczony instruktor, który czuwa nad przebiegiem atrakcji. Posiadacz vouchera, zanim ruszy na tor, zostanie zapoznany z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, których bezwzględnie musi przestrzegać. Równa i odpowiednio przygotowana nawierzchnia toru, pozwala skupić się na jeździe i bezpiecznie rozwijać wysokie prędkości.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.