Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevrolet Corvette C7
  5. Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Krzywa

Jazda Chevrolet Corvette C7 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004773

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroleta Corvette C7 na Torze Krzywa pod Wrocławiem

Jazda za kierownicą Chevroleta Corvette C7 na Torze Krzywa k. Wrocławia to wyjątkowa okazja, by poczuć się jak kierowca wyścigowy. Osoba obdarowana voucherem samodzielnie prowadzi auto, a na miejscu pasażera usiądzie doświadczony instruktor. Przejazd na torze wyścigowym Krzywa jest realizowany podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego. Po przejażdżce posiadacz vouchera może obejrzeć inne auta i obserwować zmagania pozostałych kierowców.

Chevrolet Corvette C7

Chevrolet Corvette C7 to samochód, który swoją agresywną i sportową sylwetką przyciąga spojrzenia. Jazda nim jest niezwykle przyjemna i dostarcza niezapomnianych emocji. To prawdziwie amerykański sen z silnikiem V8 o pojemności 6,2 litra, który generuje moc 450 KM i potrafi rozpędzić pojazd do pierwszej setki zaledwie w 3,6 sekundy! Możliwości modelu C7 najlepiej przetestować podczas eventu motoryzacyjnego na prawdziwym torze wyścigowym.

Parametry techniczne

  • silnik: V8
  • pojemność: 6.2 l
  • moc: 450 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s
  • prędkość maksymalna: 330 km/h

Tor Wrocław-Krzywa

Tor Krzywa znajduje się w miejscowości Osła, przy autostradzie A4, niedaleko Bolesławca i Legnicy. Obiekt zajmuje powierzchnię 10 ha, przyciągając miłośników motoryzacji licznymi eventami sportowymi i motoryzacyjnymi, szkoleniami z driftingu oraz innymi imprezami o charakterze rekreacyjnym. Długość pętli toru Krzywa wynosi 1,8 km, a szerokość od 8 do 12 metrów. Atrakcyjna konfiguracja zapewnia świetną zabawę, głównie dzięki zakrętom, których jest aż 11!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Corvette C7 odbywa się podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego, na zamkniętym na potrzeby jego organizacji, torze wyścigowym. Nad bezpiecznym przebiegiem eventu czuwa sztab profesjonalistów, a każda jazda realizowana jest w obecności instruktora i według określonej kolejności. Instruktor informuje przed jazdą o zasadach bezpieczeństwa, a w trakcie realizacji udziela cennych wskazówek kierującemu. Dzięki temu, że przejazdy autami odbywają się indywidualnie, ryzyko kolizji z innym pojazdem jest wykluczone.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.